"Pobieranie nie powiodło się"


(amue) #1

Witajcie!

Piszę z prośbą o pomoc w sprawie problemu, który pojawił się u mnie po ostatnim formatowaniu dysku. Mianowicie nie mogę pobierać większości plików przez przeglądarkę, zwłaszcza tych o większych rozmiarach. Zaczynam pobieranie i wygląda, jak wszystko szło poprawnie, a pod koniec (jak już doszło do prawie 100%) zatrzymuje się na dłuższą chwilę, po czym wyskakuje komunikat, że pobieranie się nie powiodło. Korzystam głównie z Firefoxa, ale testowałem również na Chrome i tam też pliki nie pobierają się w sposób poprawny. Z pewnością problem nie leży po stronie połączenia internetowego, mam dość wysokie prędkości pobierania i stabilne łącze. Zresztą przez formatem przez kilka lat korzystania na tym samym komputerze oraz OS nigdy taki problem u mnie nie wystąpił. Pobieranie z programów działa bez zarzutu - testowałem Soulseek, sprawnie idą nawet duże pliki. Natomiast przez przeglądarki pobieram jedynie niewielkie pliki, np. instalacyjne pliki programów…

Widziałem tutaj na forum kilka podobnych tematów, ale niestety, w żadnym z nich nie znalazłem skutecznego rozwiązania mojego problemu (próbowałem niektórych rozwiązań, np. Malwarebytes), dlatego opisuję swój przypadek.

Poniżej załączam logi FRST.


Będę bardzo wdzięczny za wskazówki, co można z tym zrobić.


(Bogdan_G) #2

Prawdopodobnie eset nie da dokończyć pobierania.


Problemy z przeglądarkami
(amue) #3

Wcześniej dezaktywowałem tymczasowo Eseta, ale to nie pomagało, dlatego myślałem, że problem leży w czymś innym. Teraz wykonałem odinstalowanie zgodnie z zalinkowaną powyżej instrukcją i pobieranie już funkcjonuje prawidłowo. Problem rozwiązany, wielkie dzięki!