Pobieranie obrazu Win8-brak połączenie z netem


(rencista) #1

Chciałem pobrać obraz Win 8 ze strony Microsofu i wszystko jest okey .Po wpisaniu mojego oryginalnego klucza następuje przejście dalej ale po chwili jest komunikat,że nie można połączyć się netem .Co to może być? :o


(Xemidra) #2

Może brakuje sterowników do internetu ?

Proponuję pominąć ten etap i spróbować wpisać klucz po zainstalowaniu sterowników.


(kokoxD) #3

Wrzuć skrena jak dasz radę.


(rencista) #4

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c4 … 2e27d.html


(codin) #5

Ze screena wnioskuję,że masz zainstalowany Win 7.Prawdopodobnie musi być zainstalowany Win 8 i wtedy ściągniesz obraz Win 8.Może się mylę ale spróbować można. =D>


(kokoxD) #6

codin jak by miał 8 to po co by mu było obraz 8? Jedyny wyjściem jest napisanie do Microsoftu. Możesz ewentualnie wyłączyć antywirusa. Może on blokuje. Ja osobiście jak pobierałem to robiłem to za pomocą Shortcut to SecureDownloadManager tylko z tą różnicą że ja ściągałem z DremSparka.


(rencista) #7

Spisałem klucz od laptopa córki który kupiła 3-ce temu i niestety ten klucz jest wywalany przez aktualizatora.Co jest grane?Ma oryginalnego Win 8.


(kokoxD) #8

A skąd go dokładnie spisałeś? My ci nic nie poradzimy pisz do microsoftu.


(rencista) #9

Zainstalowałem program ’ speecy’ i pokazał mi klucz.Po wklejeniu do instalatora jest info, że ten klucz nie działa.Chcę córce zrobic obraz sys :roll: temu aby w razie padnięcia np. dysku miała z czego ponownie zainstalować system.