Pobieranie pliku APK prosto z Play


(kop524) #1

Witam otóż założyłem konto w Idea ale na mimo, że jestem w Łodzi czy też ustawiam FakeGPS na polskę to android market mi daje, że apka Idea Bank PL jest niedostępna w Polsce . Niby jest zgłoszenie w centrali ale muszę czekać rzekomo kilka dni a jest mi ona potrzebna. Więc czy jest możliwość pobrania pliku apk prosto ze sklepu jakimś sposobem?? Bo na necie nie mogłem znaleźć w najnowszej wersji a starszych nie przepuszcza mi i woła o aktualizację ale potem w markecie mam powyższe :frowning:
Proszę o pomoc.


(Cedar) #2

Sprawdzałeś pobieranie i instalowanie w telefonie przez komputer?
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.ideabank.mobilebanking&hl=pl[quote=“kop524, post:1, topic:525452”]
Więc czy jest możliwość pobrania pliku apk prosto ze sklepu jakimś sposobem??
[/quote]
Mam wrażenie a nawet pewność, że nic nie zrobiłeś w kierunku samodzielnego odszukania odpowiedzi na to pytanie a mi zajęło to około 30 sekund.
https://www.dobreprogramy.pl/APK-Downloader,Program,Windows,57254.html

Co do aplikacji jakiegokolwiek banku - osobiście bym nie ryzykował pobierania tego typu aplikacji w jakikolwiek inny sposób niż udostępniany przez Google.


(oggi21) #3

Tak jak kolega Cedar pisze - nie polecam pobierania z innych źródeł. Możesz poprosić kogoś, żeby pobrał apke ze sklepu i zrobił kopie pliku *.apk, np. przez LuckyPatcher albo Titanium Backup


(kop524) #4

Dzięki wszystkim za pomoc i przepraszam za złe wrażenie :wink:

EDIT: Spróbowałem powyższego jak i kilku innych sposobów i nic mi nie działa :frowning: progs powyżej mi wypisuje, że nie ma netu i koniec a jakieś downloader’y online itp. dają, że apka jest niedostępna w twoim kraju i to wsio co dostaję :frowning: Czy ktoś z tego forum by zrobił to metodą Lucky Patcher bo aktualnie ze wszystkich moich znajomych i rodziny jestem jedynym, który ma ROOT :frowning:

Pozdro dzięki za info i pomoc :slight_smile: