Pobieranie pliku przez WAP


(Bambo 5) #1

chciałbym wrzucić sobie plik na jakąś stronę i później przez tel pobrać ten plik na kom. czy są jakieś serwisy do tego przeznaczone?


(Szam1) #2

Dzięki GSM WAP Uploader możesz w bardzo prosty sposób załadować do swojego telefonu dzwonek, aplikację lub grę java. Możesz też wrzucić do telefonu zdjęcie, które zrobiłeś swoim aparatem cyfrowym.

http://www.proline.pl/index.php?id=wap-rysunek

Jak to działa

Mechanizm jest bardzo prosty za pomocą formularza na stronie GSM WAP Uploader wysyłany jest plik na serwer ProLine który następnie możesz ściągnąć na swój telefon łącząc się z serwerem ProLine za pomoc usługi WAP w telefonie komórkowym.

Ile to kosztuje

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Pamiętaj jednak, że korzystanie z usługi WAP w telefonie komórkowym kosztuje i ma sens jedynie, gdy twój telefon obsługuje typ transmisji GPRS, podczas której płacisz za ilość przesłanych danych, a nie jak podczas normalnej rozmowy, za czas połączenia.

Koszt połączenia możesz sprawdzić na stronach swojego operatora. Przykładowo na dzień dzisiejszy koszt przesłania 50kb w sieci Heyah kosztuje 20gr. (możesz także wykupić pakiet promocyjny 5MB za 5zł), podobnie w Orange za 50kB zapłacisz 25gr.

Jak pobrać

Po wgraniu pliku za pomocą formularza na stronie GSM WAP Uploader zostaną wyświetlone pomniejszone obrazy twojego rysunku.

Aby pobrać rysunek w jednym z wyświetlonych wymiarów, wybierz rysunek najlepszy dla twojego telefonu i zapamiętaj jego numer!

Następnie połącz się ze stroną ProLine za pomocą usługi WAP twojej komórki.

W tym celu w telefonie komórkowym przejdź na stronę: http://wap.proline.pl/ z menu wybierz Pobierz rysunek a później w formularzu wpisz odpowiedni numer rysunku.


(Morietto) #3

możesz też wrzucić na zwykły serwer typu prv i też pójdzie…a jak nie masz przeglądarki xhtml w fonie można ściągnąć opere…poza tym moim zdaniem nie opłaca sie ściągać dzwonków i tapet z serwisów płatnych(typu wapster itd)…w googlach można znaleźć wszystko… motywy dzwonki tapety itd za darmo tylko trzeba szukać w sieci mobilnej i w zagranicznych stronach(no i nie łamiesz tym prawa)