Pobieranie serii plików z Odsiebie.com

Witam,

szukam programu dzięki któremu w łatwy sposób będę mógł pobierać serie plików z osiebie.com

Testowałem już JDownloader’a i szczerze mówiąc średnio mi się podoba… Co polecacie ? :wink:

Jdownloader jest najlepszy. Co Ci się w nim nie podoba?

M.in. to, że np. jest napisane w niektórych partach , łączenie , i nic się nie robi przez pół dnia ;/

Tak wiem, że jest ograniczenie do pobierania tylko 20 plików naraz, ale tak jest napisane czasami nawet wtedy, gdy pobieram 10 plików.

Nie wiem jak jest w innych programach, ale gdy połączenie z netem zostanie zerwane na choćby sekundę to wszystko pobiera od początku ;/ domyślam się, że w innych programach jest podobnie, ale chyba tylko JDownloader potrafi zerwać połączenie…

Przedtem nic podobnego się nie działo.

I nie powiedziałem, że JDownloader jest złym programem, ale szukam jakiś innych propozycji, może jakiś innym podobny programik przypadnie mi do gustu :stuck_out_tongue:

Oczywiście plik legalny :stuck_out_tongue: ?

Chyba działającym programem jest tylko JDownloader.

Ehh, w JDownoloader teraz pokazuje mi się, że , wtyczka pliku przestarzała, czy jakoś tak i muszę tym , pobieraczem windowsowym, lecieć, który pobiera ten sam plik normalnie :stuck_out_tongue:

Ktoś może powie, jak najlepiej pobierać z osiebie ? Ew. jakim programem ? :wink:

Rozszerzenie do firefoxa Flashgot + akcelerator pobierania Flashget.

Możesz pobierać tam 10 plików jednocześnie, reszta czeka w kolejce. Jeden z tych dziesięciu kończy pobieranie rusza następny z drugiej dziesiątki.

BlackJack94 , może masz przestarzałą wersję. Ustaw sobie aktualizacje automatyczne.

Skorzystałem z sugestii Chillout’a no i jest super :smiley:

Dzięki wielkie, Flashget jest dla mnie lepszy niz JDownoloader i to o dużo ! :slight_smile:

Pobiera te pliki których JD nie chciał, łatwiejszy w obsłudze, ładniejszy interfejs :wink:

I można go bardzo dobrze dostosować do potrzeb :smiley:

Chillout, dzięki wielkie =D>