Pobieranie się zawiesza / zatrzymuje / stoi


(Oskar Rapalski) #1

Witajcie... pewnie gdzieś już jest ten temat ale jestem nowy i nie znalazłem.. a mianowicie jak w tytule pobieranie mi się zawiesza... Jest to strasznie uciążliwe. Próbowałem rożnych rzeczy, pobierać za pomocą flashgeta czy Jdownloadera i tak się zatrzymuje! Działa to tak, że np gdy w mozilli się zatrzyma to jest tyle samo MB ściągnięte i taka sama prędkość przez cały czas (nie zmieni się w ogóle) :expressionless: Ciekawe jest to, że gdy wcisnę zatrzymaj i kontynuuj to dalej leci pobieranie... No i gdyby nie to, że z serwisów rapidshare itp tak się nie da to mógłbym tak ciągle klikać.. Wydaje mi się, że to nie wychodzi z połączenia z internetem tylko coś nie tak z komputerem. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Oskar :cry:


(Oskar Rapalski) #2

Skanowanie zakończone.. pierwszy program znalazl 5 wirusów - usunolem a drugi 1 - usunołem. Pobieranie nadal się zatrzymuje! !!


(Oskar Rapalski) #3

Logi z pliku "OTL.txt" http://wklej.to/OLmLx

Logi z pliku "Extras.txt" http://wklej.to/N62zn

Nie wiem o co tu chodzi ale wysyłam to co mi pokazało :smiley: Czekam na odpowiedź

PS. Czy sa jakieś programy które muszą się uruchamiać przy starcie???? No wiem antyvirus itp.. ale mam w autorun baaaardzo dużo jakiś programów które pierwszy raz widze xd. moze cos mi sie otwiera przy starcie, że mi blokuje ściąganie???