Pobieranie sterowników do nVidia GeForce GT 1050

Cześć
Zaszła jakaś zmiana przy pobieraniu sterowników na stronie nvidii?
Od zawsze pobierałem sterowniki do mojej gt 1050, wyświetlała sie w rozwijanym menu.
Dzisia probuje znaleźć najnowsze, i po wyborze wersji 10 mam do wyboru tylko wersje gtx- gtx 1050 , gtx 1070 , nie ma w ogóle sterowników do normalnej wersji 1050. Ktoś wie o co chodzi?Czy zmienili jakoś nazewnictwo?

ten ultraszczegółowy kreator wyboru i tak pod koniec raczy użytkownika tym samym instalatorem :smiley:

1 polubienie

No to zaczyna być coraz ciekawiej :wink: , czyli mogę ściągac wersję do gtx zamiast gt bo i tak ściągam to samo?

Masz GT 1030 czy GTX 1050? :slight_smile:

gt 1050, według nvidii taka karta nie istnieje :slight_smile:

W zasadzie 1030-1050-1060 to ten sam pakiet sterowników. :grinning:

1 polubienie

Dzięki wasabi, wolałem sie upewnić, bo nie lubię miec niedomówień w komputerze :wink: Wiem że to wszystko jedna rodzina kart,Ale i tak nie rozumiem dlaczego robią taki bajzel . Przez 10 lat masz normalne nazwy,i nagle zmieniają oznaczenia. Po jaki wuj? ::

z drugiej strony to też nie jest roku 2002, żeby instalowały się „błędne”. Jak nie będą pasować, Windows ich nie puści

Zaciekawiłeś mnie. Pokazałbyś zrzut ekranu z GPU-Z tego „jednorożca”?

Nie tylko według NVIDII ona nie istnieje. Według jakiejkolwiek bazy danych GPU też takiej nie ma.

Przecież 1050 to GTX, skąd pomysł że to GT?

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.