Pobieranie video osadzonego na stronach www

Czy są jakieś inne lepsze sposoby na pobieranie plików video ze stron www od Downthemall, videodownloadhelper, które nie widzą plików video na niektórych stronach?

@mateo1995 Wypróbuj sobie za free IDM:

O ile dobrze pamiętam, trial działa - albo 2 tyg., albo 1 mies. Potem możesz wykupić licencję.

Również testowałem. Działa jak te wymienione wcześniej.

Chodzi o pobranie i możliwość odtwarzania z pendrive na TV.

Albo inaczej. Jaki tani replikator portów pozwoli na podłączenie Laptopa Huawei Matebook D16 na zasadzie:

  • Laptop
  • długi kabel USB-C(obecny), który zasila laptopa, prześle obraz i dźwięk HDMI
  • replikator portów przy TV
  • kabel HDMI od replikatora do TV
  • kabel zasilający z replikatora do ładowarki USB-C

Jeśli tv nie obsługuje tego pobranego pliku, to pobierz Format Factory i skonwertuj na inny format

daje rade pobrać muzykę i video z większości stron, nie tylko z popularnych

Jdownloader
https://jdownloader.org/

W jdownloaderze nie widzę plików które widzi downthemall. No chyba, że nie rozumiem zasady działania?

Po włączeniu jd przechodzę do zakładki Zbieracz Linków, w oknie PPM i Wklej Linki. Pojawiają się elementy do pobrania ale nie ma tam żadnego pliku video.

Obecnie różne strony stosują różne „sztuczki”, aby nie było można łatwo z nich ściągać.
JDownloader ostatnio zaczyna „polegać” na niektórych stronach.
Ja ściągam ostatnio dodatkiem do przeglądarek
Live cat - Chrome Web Store
jest też dla Firefoxa.
Radzi sobie z pozycjami, z którymi nie radzi sobie Jdownloader.
Można też na niektórych stronach zmienić user agenta za pomocą dodatków do przeglądarek na androida i na niektórych stronkach daje się pobrać bezpośrednio z odtwarzacza.
Poza tym na vizjer i filman cc jest wszystko na kilkunastu odtwarzaczach z których zawsze z kilku daje się pobierać bezpośrednio, albo przez "pobieraki’.

No ja z YouTube czy TVP VOD pobierałem przy użyciu tego panelu od IDM na video i pobierało. TVP VOD koduje filmy w H.264.MP4.