Pobieranie video z: vod.tvp.pl i ninateka.pl

Używałem kiedyś jakiejś nakładki portable do yt-dlp i działało dobrze do jakiegoś czasu.
Ciekawe, czy nadal jest to rozwijane, była wygodna.
Wystarczyło zapodać link do materiału a jak nie ściągała to zapodawałem bezpośredni plik mu3 master i szło.

Ja nie wiem naprawdę, ale IDM pobiera. Czyżby odszyfrowywał? Jest trial za free.

metodę znałem,ale w „innej” wersji : ) – > przefiltrować szukając manifestu i dopiero z manifestu wydobyc ADRES do mpd. Tak to mi kiedyś działało. Ale manifestu teraz znaleźć nie mogłem, więc metodą p&b to i owo, aż w końcu… przefiltrowałem szukając pliku mpd i bingo, znalazł się wraz z ADRESEM :slight_smile:
A potem standardowo (nie szukałem wariantów rozdzielczości):

youtube-dl.exe -f bestvideo+bestaudio „ADRES” --no-part -o WYNIK.mp4

nie mogę znalezc bloga. Gdzie?

A słyszałaś o narzędziu online - savefrom.net ?

@blumberplumber
Ściąga i odszyfrowuje pozycje z ninateki?
Jeśli tak (nie mówimy o nieszyfrowanym VOD TVP) - to gites:)

@covo
Kolega @Domker chyba tylko miał na myśli, że napisze bloga…

Vod TVP Ja nie wiem co ja mam z komputerem!!! Live Cat jak i IDM pobieram video bez ale mam problem z audio np Komisarz Alex pobiera mi audio Audiodeskrypcja (narrator) a inne seriale PL które maja dodatkowo inne jezyki to mi pobiera wersje Eng kurcze co ja mam zrobic zeby pobrały mi te programy z audio oryginalnym wie ktoś może?

Sprawdziłem na „Komisarzu Alex” - u mnie pobiera domyślnie polską ścieżkę dźwiękową. Jaką masz wersje językową systemu/przeglądarki ?

Masz aktualną wersję Chrome

Wersja 108.0.5359.99 (Oficjalna wersja) (64-bitowa) PL

Windows 11 Home 22H2 PL

Live Cat udało mi sie pobrać ale muszę odhaczyć przed pobraniem dodatkowe ścieżki audio Eng Ukr czy narratora audiodeskrypcji :frowning: w IDM nie ma opcji zmiany audio :frowning: co w systemie musze zmienic zeby wybierał oryginalna wersje audio?

Komisarza pobrałeś bez audiodeskrypcji?

A tak przy okazji seriale na VoD TVP jak maja blokadę przed pobraniem można to jakoś ominąć?

A skąd ty masz w „Komisarzu Alex” ścieżki eng, ukr czy autodeskrypcji ?
Poniżej masz wykaz wszystkich strumieni przykładowego odcinka. Jest siedem strumieni video w różnych rozdzielczościach (tylko z polskim audio) i na końcu jedna samodzielna ścieżka audio. Wykaz dostępny jest po wybraniu Advanced. Ja pobieram filmy przy pomocy samej wtyczki i może to sam IDM wprowadza przekłamania.

Dałem tylko przykład ze pobiera mi ścieżkę dźwiękowa nie taka jaka jest w oryginale w nowym odc komisarz Alex juz jest audiodeskrypcja i pobiera z nią ale juz sie ogarnąłem z tym ze mozna wybrac jakie sie chce audio:) co do innych języków seriale takie jak Erynie czy Krucjata w IdM nie pobiera mi PL

Mi wszystko działa tak jak Pan napisał :smiley:.Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i wyjaśnienie :slight_smile: Rodzinka szczęśliwa :grinning: a ja nauczyłam się dzięki Panu nowej rzeczy pozdrawiam serdecznie :wink:

wie ktos moze jak pobrac z CDA Premium?

Witam to znowu ja coś się niestety popsuło TVP VOD przez pobranie z Live cat :frowning: Niestety nie mogę obecnie pobrać tego odcinka nr 418 i jeden wcześniej
**Dzikie pszczoły: odc. 418 - serial telewizyjny, Oglądaj na VOD TVP **
Pobiera tylko 6 sekund można to jakoś normalnie pobrać jak było do tej pory dzięki Tobie czy też Panu Proszę o odzew ???Pozdrawiam

Zmienili lekko adres URL i „automat” Ci tego nie ogarnia.
Spróbuj sposób bardziej manualny jaki podałem tu:

Działa bez najmniejszych problemów.

1 polubienie

Czyli jednak kombinują coraz bardziej, aby nie było w prosty sposób można ściągać za pomocą „kliknij tu i tu”:wink: użyj pomocnego programu, dodatku itp…
Ta metoda którą wskazujesz obecnie…no jest już bardziej skomplikowana.
Dobrze, że opisałeś ją tak dokładnie.
Jeśli jeszcze działa to fajnie - dla tych którzy lubią mieć „ściągnięte” na dysk.
„Kotek” już sobie nie radzi…„JDownload” nie radzi sobie również…zmiana user agenta nic już nie daje…więc coraz to trudniej z tym pobieraniem nie tylko z tvp, ale wielu różnych stron.
Już tak na marginesie…kotek pokazuje ten adres:
https://rsdt-waw1501-226.tvp.pl/token/video/vod/65486024/20230115/524035031/Q6bLxDIGQAu71olXJXs5Y_zeqSB0iCDApVGKAhB-C7obUx1g4ebjR9Ea5s9O44k8fpfBfEBQx6gd1JtumvxGM39jP1hkWAqQaEZdxRCllnNMl0wDstJ1Tsi1Gehu89k3RHJHzCUuxvloJBRAnIRxmQPjDdTYFM4a92LsSMDSWss/video.ism/video.mpd
czyli plik .mpd…co się zmieniło, że zapisuje tylko kilka sekund?
Czy to tylko adres jest inny?
Czy jednak zmienili w ogóle sposób osadzenia treści wideo?

sprawdziłem: IDM bez problemu pobiera z tego adresu wszelkie dostepne rozdzielczości

czy idm pobiera ci płynnie całe video? bo mi trochę pobiera i sie zatrzymuje i tak kilka razy zanim pobierze :frowning: