Pobieranie w JDownloader w ustalonej kolejności

Witam.

Dwa dni temu zacząłem korzystać z programu Jdownloader. Mam wersję 0,9. Nie za bardzo jeszcze ogarniam wszystkie funkcje.

Mam jeden, pewnie błahy, problem. Nie wiem jak ustawić kolejność pobierania plików. Chodzi mi o to: mam do pobrania 5 plików, nie ma mnie cały dzień w domu. Chcę je ustawić na jednej liście tak, aby po pobraniu pliku numer 1 automatycznie zaczynał pobierać się plik numer 2, po pobraniu 2 - 3 itd… Zaznaczyłem w ustawieniach, że maksymalnie może być pobierany jeden plik (chodzi mi o to, żeby nie zaczęły pobierać się wszystkie naraz).  Ustawiłem pliki w polu “pobieranie”. Plik 1 się pobrał, ale ten następny nie ruszył.

Czy wie ktoś co mam zrobić, żeby pliki pobierały się AUTOMATYCZNIE jeden po drugim?

 

Bardzo proszę o pomoc. :slight_smile:

Jdownloader jest już w wersji 2.0 poszukaj na ich forum. ta wersja co masz nie jest już rozwijana. Pliki jeden za drugim bez pilnowania pobierzesz tylko mając konto premium na danych serwisie z którego chcesz pobrać plik. Inaczej jesteś zmuszony do wpisywania kodów CAPTCHA.

Mam konto premium. Nie muszę wpisywać kodów. Mimo to, gdy pliki są ustawione jeden z drugim w polu “pobieranie” nie pobierają się po kolei. Tylko 1 się pobiera.

Może trzeba coś zmienić w ustawieniach?

Z tego co doczytałem w opcjach zaznaczyłeś żeby pobierał tylko 1 plik. Zmień tam opcję na pobieranie jednocześnie 5 plików i powinno być ok. Zmień wersję programu na JDownloader 2. Całkiem inaczej działa i wspiera więcej serwisów.

Pokombinowałem trochę w ustawieniach i w końcu się udało. Mam zaznaczony max 1 plik do pobrania jednocześnie. Musiałem więc oznaczyć usuwanie pliku z listy zaraz po pobraniu, bo inaczej plik, który się ściągnął zostawał na liście i blokował ten następny.

 

Problem rozwiązany.