Pobieranie z youtube (mp3, wideo)

Poszukuję sprawdzonego, darmowego programu do pobierania z serwisu youtube (mp3 lub wideo np. w formacie mp4 lub innym). Co sprawdzam programy to albo są to wersje teoretycznie darmowe, a okazuje się, że można ściągnąć kilka plików a potem trzeba kupować premium lub coś podobnego. Dobrze by było gdyby program miał opcję pobierania całych playlist.

Ma ktoś coś sprawdzonego do polecenia ? :slight_smile: dzięki serdeczne z góry

https://www.dobreprogramy.pl/youtube-downloader-hd,program,windows,6628620532242561

Format Factpry ma taką funkcję.

Youtube Downloader HD 4.3 portable - Portable info PL weź tego zip portable działa na 100 procent.
i pliku ini AutoCheckUpdates=0 zastąp 1 na 0 nie bedzie się oktualizował
Używam od lat to Video

Ja tam polecam MediaHuman. Wklejasz link do playlisty, wyszukuje i pobierasz.

przekieruj plik YT na saveform.net poprzez dopisanie do adresu na YT dwóch małych liter „s”
np. do adresu www.youtube.com/blablabla zrób tak www.ssyoutube.com/blablabla otworzy ci się strona na „saveform.net” i tam wybierzesz w jakim formacie chcesz plik i klikasz [ściągnij]

Ten jest Ok, nie ściąga playlist ale można kopiować pojedyncze linki do notatnika i potem wrzucić do programu. To na plus. Tylko nie ściąga w formacie mp3.

Ten media human ma darmowe pobieranie 20 plików, potem trzeba płacić

Od kiedy tak jest? Jeśli chodzi o pobieranie plików mp3, to pobierałem jakoś 2-3 miesiące temu playlistę ok. 120 plików i nie było żadnego problemu. Być może się coś zmieniło, nie mam pojęcia.

JDownloader.
Pobiera playlisty.
Ma możliwość pobierania samego audio.
W dodatku można wybrać AAC lub Opus (to pierwsze jest pozbawione rekompresji jeśli klip nie jest QHD/+).