Poblem z sterownikiami do karty graficznej i windows update

Witam mam taki problem ze kupilem nowy komputer i potrzebuje zainstalowac sterowniki (Moja karta graficzna to MSI geforce gtx 1050 ti) kiedy wchodze do nvidia experience pisze mi ze jest jakis sterownik do pobrania ten sterownik jest od jakiegos czasu potrzebny ale gdy sie pobierze i klikam na instaluj to po jakims czasie wyskakuje okienko i pisze: Nvidia nie jest kompatibilna z tym systemem windows jakos tak to pisze. I ja przypuszczam ze musze zaktualizowac w windows update (oczywiste przy nowym systemie) i mam tam duzo aktualizacij wszystkie sie pobieraja i instaluja oprócz jednej od nvidii ze jest niby jakis problem z ta instalacja próbowałem wiele sposobow i nic nie dziala mam nadzieje ze ktos mi pomoze

Specifikacje komputera:
Procek Intel Core i5 3.2Gh
Karta Graficzna MSI Geforve GTX 1050 Ti
Plyta Glowna Gigabyte H110M-S2H

Przeraszam za brak polskich znakow ale mieszkam zagranica :slight_smile:

Pobierz najnowszy sterownik na dysk dla swojego systemu i swojej karty i instaluj.

http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

Wcześniej zaktualizuj system z WU na 100 % - zostaw tylko Nvidia.

Jak dalej problem, usuniesz obecny sterownik programem DDU + czyszczenie systemu Ccleanerem, restart i instaluj ponownie pobrany sterownik.

Niestety nie dziala :frowning:

  • piszesz bardzo chaotycznie i w sumie nie wiadomo o co chodzi
  • co nie działa?
  • jaki masz system Windows i 32lub64 bit
  • wejdź do menedżera urządzeń i sprawdź czy są jakieś żółte pytajniki,wykrzykniki?

Przepraszam ze pisze chaotycznie nic nie poradze
Nie chca sie zainstalowac sterowniki od nvidii
Mam Windows 10 64 bit
Nic tam nie ma takiego

Pobierz i zainstaluj sterowniki Chipset zrestartuj system
Może to jest laptop?

Nie to jest komputer stacjonarny

http://download.gigabyte.eu/FileList/Driver/mb_driver_chipset_intel_100series.zip
http://download.gigabyte.eu/FileList/Driver/mb_driver_intel_me_100series_5m.zip

Niestety tez nie dziala

Podobno, jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie…
Wypakuj sterownik z instalatora do jakiegos prosto-nazwanego katalogu, np.: c:\VGA
Po wypakowaniu NIE POZWÓL aby instalator uruchomił się automatycznie tylko sam przejdź do w/w katalogu
Odszukaj instalator sterowników i klikając PPM “Uruchom jako administrator…”

A wklej screen jaki dostajesz przy instalacji sterownika + screen z menadżera urządzeń z rozwiniętą gałęzią karty grafiki.

Ważne: ma być na 100 % zaktualizowany system z WU.

Programy i funkcje i odinstaluj NG Experience i wszystko co Nvidia, czyszczenie systemu Ccleanerem, restart i instaluj ponownie najnowszy pobrany sterownik Nvidia.

phx84lbn Niestety nie dziala

JNJN Kiedy pobralem sterowniki z komputera to klikalem w instalator i mi takie cos po jakims czasie wyskoczylo


Odrazu mowie ze te zdj nie jest z mojego komputera ale mam tak samo jak na tym zdj a mam Windows 10 64 bit jak juz mowilem a formatowalem juz komputer i probowalem odnowa zainstalowac sterowniki i tak samo.

No to wygląda chyba na jej uszkodzenie?

Sprawdź, czy jak potrzebuje karta grafiki ma podpięte dodatkowe zasilanie.

Wrzuć mi tu screen z programu GPU-Z,zakładka Graphics Card.

Dostałeś oryginalną płytę CD do niej ze sterownikami?

Edit:

Dodatkowo wklej mi tu screen smart dysku z najnowszego HD Tune Pro, opcja health.