Pobór mocy Geforce 8800GTS

możesz spróbować ,zawsze możesz powiedzieć ,że niewiedziałeś-że taki ■■■■ ci sprzedali

Tak, to jest właśnie ta mentalność - “Działa już 7 lat, jest ok! Nic się nie psuje!”. Wiesz dlaczego? Miałeś zwyczajnie szczęście. Boża opatrzność Cię uchroniła. Podpięcie jakiejkolwiek prądożernej grafiki do zestawu z codegenem (przoduje na czarnej liście zasiłek) grozi spaleniem komputera i zaniechaniem honorowania gwarancji przez serwis. Żadna modernizacja nie wchodzi w grę.

krispal, wstawianie kitu nic nie da. Nie uznają zwyczajnie gwarancji.

przy gotowcach,zawsze sie tak kończy, czysty biznes na frajerach

Otóż to. Dlatego komputer powinno się składać samemu. Ale szary człowiek woli kupić gotowca na allegro.pl, albo gdzie indziej w złodziejskim sklepie i mieć “super kompa”, a także spokój. Płacz jest jak ten pc się spali / nie uznają gwarancji / straci się plik życia.

no ale zeby sie spalilo to chyba musi byc jakies wysokie napiecie albo jak? Co tak od kopa pewnego ranka poleci dym? Samo sie tak chyba nie stanie :? Dobra ludzie jaka ta karte bo chyba sie nie doprosze :smiley: Najlepsza karte do tego zestawu :stuck_out_tongue:

Ostrzeżenie nic nie dało. Nasz klient, nasz pan. Pamiętaj, robisz to na własne ryzyko. :lol:

Podaj mobo, markę i timingi pamięci, markę HDD i napędu. Przynajmniej obliczy się sumaryczny pobór prądu.

Zależy, w jakiej cenie. 8800GTS 512 jest szybsza od nowej, 9800GT więc jest to dobra karta. Można pomyśleć nad HD 4850 lub 4770. Tylko, że twój Codegen dostarczy na linię 12V zaledwie 165W więc zdecydowanie za mało, jeśli brać pod uwagę jeszcze procesor.

hmm na 4770 to kasy nie mam xD 250 zl tak cos raczej :stuck_out_tongue: “Podaj mobo, markę i timingi pamięci, markę HDD i napędu.” Gdzie ja to sprawdze?

Sprawdzisz Everest Ultimate Edition - można znaleźć w bazie programów na dobreprogramy.pl (czyli tu gdzie się znajdujemy :lol: ).

oki juz sciagam

Dodane 20.07.2009 (Pn) 0:51

dobra wytlumaczcie mi jak totalnemu matolowi gdzie to sie sprawdza :shock:

Dodane 20.07.2009 (Pn) 0:58

hmm naped dvd to jest LG jesli o to chodzi, hdd 250gb samsung, a pamiec 2gb ddr2 goodram i 1gb hynix

Everest—komputer----podsumowanie

Jest w ogóle karta 8800GTS 256??? Wydaje mi sie że jest starsza z szyną 320MB z 320 bit oraz nowa 8800GTS 512MB 256 bit. Chyba że ja o 256 nie wiem, chociaż w to wątpię. Wiec się określ jaką miałeś dokładnie na myśli. Nowa? - używana? - i do jakiej kwoty

no na allegro takie cos bylo tez mi sie zdaje ze nie ma :smiley:

Dodane 20.07.2009 (Pn) 1:06

tutaj nic nie widze tylko te informacje co podalem powyzej…

Dodane 20.07.2009 (Pn) 1:09

moze byc uzywana do kwoty powiedzmy 270zl z wysylka ale to taki totalny max a zeby nie bylo ze doloz 10zl bo cos tam :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Dodane 20.07.2009 (Pn) 1:10

powiedzmy ze nie wiem jaka karte, tylko chce najwydajniejsza do tej konfiguracji :slight_smile: Mysle ze w ten sposob sie najlepiej dogadamy

Dodane 20.07.2009 (Pn) 1:16

najwydajniejsza w tej konfiguracji i do max 270zl uzywana lub nowa obojetne. Tak bedzie najjasniej :slight_smile: