Pobór mocy Geforce 8800GTS

Witam! Mam zasilacz codegen 400w i gf6100 wbudowana, naped dvd, dysk 250gb i ddr2 3gb i czy jak doloze karte geforce 8800gts 256mb ddr3 to bedzie to chodzic? a jak nie to jaka inna karte w takiej cenie?

piotrek1993 , dobrze Ci radzę - zanim wymienisz kartę graficzną, zmień zasilacz.

Witam

Proszę Cię zmień zasilacz,szkoda tego sprzętu co masz w opisie,nie mówiąc już o zmianie karty.

pozdrawiam

ludzie kupilem kompa 2 tygodnie temu i mam na niego gwarancje 36 miesiecy, jak sie cos zrypie to bede miec nowego !!

Zasilcazy Codegen to się używało 8 lat temu do Celerona i GeForce 2 a nie do GTS’a i prądożernego AMD. Jeśli coś się jak to nazwałeś zrypie to nie dostaniesz nowego sprzętu tylko serwisowany podzespół, ale zanim to nastąpi dadzą coś na zastępstwo i nie zawsze tak samo wydajne. Jeśli stwierdzą, że to nastąpiło w skutek osób trzecich ( mam namyśli skoki napięć a to się często zdarza) to guzik dostaniesz.

W MediaMarkt Ci to wcisnęli? :smiley:

Na innym forum na jakie okazyjnie zaglądam wprowadzono taki przepis: Dopóki nie zmienisz zasilacza, nie masz co liczyć tutaj na jakąkolwiek poradę.

Brzmi dość rygorystycznie, ale sprawdza się w praktyce ratując ludziom pc.

Co z tego, że masz sklepową gwarancję? 8800GTS jest kartą porądożerną, a ich cfana ekspertyza wykaże, że awaria jest Twoją winą i guzik dostaniesz jak kolega napisał. Zresztą kusisz los. Komputer będzie pracował niestabilnie.

dobra moja cierpliwosc sie wyczerpala

Kup corsaira 400W, pentagram 430W lub coś w stylu forton, seasonic 350W

No to z Bogiem i szczęścia życzę. Miłego grillowania komputera.

Pentagram sf 430w styknie, albo nawet chieftec, zawsze to nie codegen.

a tak naprawde ile prądu wciąga ten 88oo gts ? :smiley:

GeForce 8800 GTS, Power Consumption (Watts): 135 (TDP)

codegen jest na platynowej liście zasilaczy :badgrin:

mnie codegen pociągnał na dno twardziela i to na sporo słabszym zestawie, no ale jak lubisz adrenalinę to podpinaj co zechcesz, nawet dwa GTS w SLI, aha jak sprzęt pójdzie na gwarę to możesz i miecha czekać na wymiankę, więc przy okazji cierpliwości…

na 2 gts’y to musi mieć 2 codegen’y czy nie tak? :wink:

no prosze jak uzytkownik krispal zapytal to normalnie potraficie udzielic odpowiedzi

a jak tobie normalnie udzielić odpowiedzi skoro ci ludzie piszą ze twój zasilacz to bomba zegarowa a ty uparcie ustajesz przy nim wiec jak ci to wytłumaczyc? Spali ci sie komputer to moze wówczas zrozumiesz “potęge” swego codegena

lol2 super dyskusja sie zrobila. Dobra a czemu sie ma to niby stac skoro uzywam kompa do grania, ogladania filmow itd od 2002 roku na codegenie i nigdy nic sie nie dzialo. A nawet jesli to czemu sie ma niby stac skoro teraz chodzi normalnie? I co sie stanie jak podepne tego 8800gts albo hd3850? A jesli cos to jaka karte kupic aby to “bezpiecznie” chodzilo?