Pobrane elementy AR ze Strefy AR na Galaxy S20 FE 5G - jak usunąć?

Witam!

Ostatnio na moim nowym S20 FE 5G bawię się AR i naściągałem dodatkowych elementów, bo chcę zrobić film na YT o tych funkcjach. Wśród tych elementów są: maski na twarz AR, ubrania, stroje itd. Jak tego i czy w ogóle da się tego pozbyć lub pousuwać wybrane elementy z telefonu? Na przykład pobrałem pakiet masek Disney’a i jak to mogę wywalić? Czyściłem dane aplikacji “Strefa AR”, “AR Doodle”, “lk. AR” (w sumie: co oznacza skrót “lk.”)? Poza tym czyściłem dane edytora emoji i kilku innych aplikacji i nic - te maski disney’a pozostały. Czyżby był konieczny Factory Reset? A może te pliki nie zajmują po 15 MB każdy i to po prostu olać?

Z góry dzięki

Sprawdź czy te maski to nie są jako osobna aplikacja traktowane, wtedy szukaj na liście zainstalowanych aplikacji.

Bardzo opcjonalnie wyczyść pamięć aplikacji “apart” / “obiektyw Google” czy co tam to nakłada elementy na obraz z kamery (niby nawet można symulować posiadanie lodówki w pomieszczeniu…).

że też nie dodali zakładki “Pobrane”.
Tak może być, że osobna aplikacja z Galaxy Store, tylko jak ta maska z Myszką Micky czy Goofie się nazywa…

Jak nie wytrzymam, to zrobię FR i tyle, ale to w ostateczności.

Jak nie pobierają się jako pakiet to może to tylko funkcjonalność jako kawałek aplikacji.

Szukaj może opcji cofania “subskrypcji” jak do modów z warsztatu Steam.

No przecież musi być opcja usunięcia, no nie?

Haha! Wszystko jest, tylko trzeba poszukać :slight_smile:
Jak to wywalić? Maski usuwamy tak:

  1. wchodzimy do Strefy AR
  2. klikamy na “Aparat Emoji AR” (to pierwsze)
  3. Klikamy na zębatkę na górze po lewej
  4. klikamy na “Zarządzaj Emoji”
  5. Zaznaczamy to, co chesz usunąć i klikamy “Usuń”.

Ubrania i dodatki do Emoji AR usuwamy tak:

  1. Otwieramy Strefę AR
  2. Klikamy na “AR Emoji Studio”
  3. klikamy na ikonkę ubranka (tą po prawej pod postacią, by uruchomić edytowanioe)
  4. Klikamy na menu po prawj (obok przycisku “zapisz”
  5. Klikamy na “Kupione elementy”
  6. Wybieramy co chcemy usunąć i klikamy “Usuń”.

Po kłopocie :slight_smile:

[EDIT]

Usunąłem tą Myszkę Micky, ale gdzie mogę ją znaleźć i pobrać ponownie na potrzeby jutrzejszego filmu?
Znalazłem, ale niby nie jest zgodna z S20 FE 5G.
Link:
Mickey Mouse & Friends AR Emoji (samsung.com)