Pobrane z poczty załączniki nie chcą się otworzyć ani usnąć

Witam

Mam problem a mianowicie pobrałam sobie z poczty przesłane przez koleżankę skany dokumentów i nie chcą się one otworzyć nawet ikonki tych plików są białe a nie kolorowe jak powinny być. Chciałam je usunąć ale też nie da rady pisze tak " Nie można usunąć plik : Nie można odczytać z pliku lub dysku źródłowego" I o co chodzi ??? Zawsze wszystko było ok a teraz nagle jakies problemy. Mógł by mi ktoś wytłumaczyć dlaczego to się nagle popsuło? ( ps: pobierałam te pliki dwa razy za 1 razem usunęłam za drugim już nie)

W pytaniu nie jest napisane jaki format (rozszerzenie) mają te pliki. Może osoba wysyłająca źle to zapisała (bez rozszerzenia) - ikona jest biała jak napisałeś.

nie wiem czy o to Ci chodzi (skanowanie0006.jpg ) typ to po prostu plik . A nie mam pojęcia zielonego jak sprawdzić ten format hehe :stuck_out_tongue: weszłam we właściwości i tam nic nie ma oprócz tego co ci napisał am te pliki co się nie chciały usunąć skasowałam unlocker /em ale żeby spr pobrałam je znowu i tym razem mam 2 ikony jedna się normalnie otwiera a druga jest biała. Jak je pierwszy raz pobierałam było tak samo ale zostawiłam je na komputerze wyłączyłam kompa za jakiś czas weszłam znowu i wszystkie były białe chciałam usunąć ale konwencjonalnie nie dało rady pobrałam znowu i jak już wyżej napisałam wszystkie były białe :frowning: :shock:

Dodane 06.01.2011 (Cz) 21:30

chyba jednak to moja koleżanka to źle zapisała i przesłała bo z innej poczty co innego wchodzi normalnie :lol:

Wygląda na to że pytający nie wie co to jest rozszerzenie (łopatologicznie 3 litery po kropce) i jakie znaczenie ma to dla użytkownika i komputera - bardzo trudno odpowiadać na takie pytania jak ktoś nie bardzo wie o co pyta.

milusie stwierdzenie MĄDRALO :stuck_out_tongue: Nie muszę wszystkiego wiedzieć DLATEGO PYTAM :o łał przecież ci nie kręcę, że wiem lol JESTEŚ NIEMIŁY :stuck_out_tongue: a tu raczej ludzie są mili więc może zmień forum…Jak nie chcesz pomagać tylko prawic mi morały to się … Dziękuje :smiley:

Dodane 09.01.2011 (N) 23:48

Dobra a teraz… Proszę czy ktoś wie o co chodzi bo jednak problem się powtórzył tylko z dokumentem zapisanym w Wordzie i wysłanym przez kogoś innego. :smiley: Będę wdzięczna za jakieś konkretne rady a nie stwierdzenia jak wyżej kolegi j24…

Ps: A i j24 ja się zwracasz do ludzi to nie per Osoba proszę …tylko jak dla Ciebie Pani. :lol: