Pobranie numer IP po numerze gg

mam gg pewnego gościa tylko że on nie mam mnie w kontaktach więc nie pokazuje się mi jego gg jak mogę to pozyskać. Nie wchodzi pomysł aby mnie dodał do kontaktów. Myślałem nad zrobieniem nawet strony i dodanie statystyk np. stat24.pl i aby mi zapisało jego IP. Macie inny sposób?

Tylko szubko:P

Z tego co napisałeś, zrozumiałem że masz kolesia, on Cie nie ma w kontaktach i ty chcesz zyskać jego IP.

Ale po co?

Jeśli sie nie myle PowerGG miał taką opcje, ze pokazywał IP a nawet ty dana osoba siedzi na ukrytym cz nie 8)

ponieważ spamuje na mojej stronie ale chce sie upewnić

ale musi mnie mieć w kontaktach bo wtedy pokazuje że nie ma Cię w kontaktach, chyba że sie mylę :?

jeżeli będzie chciał spamować to będzie i będzie widziany pod dowolnym IP z Chin, czy USA czy skądkolwiek. Wystarczy, że posłuży sie takim programem jak Torpark który można sobie ściągnąć np. tu:

http://www.download.net.pl/6170/Torpark/

Kurde… Też nie sądzę żeby koleś - jeśli spamuje - to używał jednego/swojego IP…

Ale jeśli chesz jego IP to pobierz Power Project i włącz wtyczke Inwigilator.

ale ja sie nie pytam czy nie zmieni IP itd. a gdyby to był kolega z drugiej strony domu? Ja postawiłem konkretne pytanie ale dzięki za podpowiedzi.

tobs , zgadza sie tylko że dawno go już używam i jak pisałem wyżej jeśli nie będzie mnie miał w kontaktach to nie pokazuje i tak adresu IP :wink:

nie mylisz w power gg musi cię mieć w kontaktach.