Pobrany plik (Połowa)

Jedno krótkie pytanko czy da się otworzyć plik (.mp3) pobrany do połowy

Nie widzę pytania, czy ty je widzisz?
Otworzyć - da się, np. jakimś edytorem podejrzeć zawartość, odtworzyć - niekoniecznie, wszystko zależy od tego czy był pobierany w jednym czy w kilku wątkach bo w drugim przypadku mało który program sobie poradzi a jeśli w jednym wątku, to zależy które “miejsce” pliku nie zostało pobrane bo możesz usłyszeć np. 2 sekundy nagrania. Za dużo niewiadomych, każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie.
Nie masz możliwości ponownego pobrania?

chodziło mi tylko o to czy my się dało coś takiego otworzyć czy jest jakaś szansa. Nie potrzebuję niewiadomo jakiej odpowiedzi . dzięki za odpowiedz tylko oto mi chodziło

Czy połowę systemu operacyjnego można zainstalować?

Można, niektórzy jeszcze mniejsze instalki systemu robią, tylko zastanawiam się jak to się ma do tego wątku…?

1 polubienie

Co innego odchudzić a co innego pobrać połowę.

@lukaslukio2001 Tak, da się. Ja często otwieram pliki, które jeszcze się pobierają, za pomocą MPC-HC.
Jeżeli możesz, to podziel się z nami plikiem - zobaczymy, co da się z nim robi.

1 polubienie

To trzeba było napisać “czy da się zainstalować system pobrany w połowie?” bo taka sytuacja już nie daje pewności jego zainstalowania.

Jeżeli odtworzysz to tylko urywki.
Oczywiście jeżeli plik nie był zapakowany.

Zależy czy pobierałeś z torrentów, czy z jakiegoś serwera. Jak z torrentów to nie da rady, bo plik jest poszatkowany. W innym wypadku może się dać, nie raz odtwarzałem wideo pobrane tylko w części, więc pewnie i z mp3 da radę, tylko trzeba znaleźć dobry program.

1 polubienie