Początek obniżki dolara ?Temat dla wszystkich forumowiczów!

:stuck_out_tongue: Witam :lol:

Z pewnością zauwazyliście że od 2 dni ceny podzespołów tanieją bo dolarek tanieje! Nareszcie doczekałem się dnia spadku cen podzespołów! Narazie spadek jest mały ale czytałem na giełdach że ceny mają caly czas spadać

Dość miałem oglądania że codziennie o 20 zł procki szły w górę\

Co wy o tym sądzicie ? Do świąt będzie dolar spadał a jak tak to czego narazie chociaż dolar spadł o 30 groszy to ceny części nie zmiejszyły się dużO?? Tylko procki staniały i troszkę karty graficzne ! Czego inne ceny nie idą w dół ??

Czekam

poszedł do góry bo złotówka poszła w dół . teraz się powoli stabilizuje, ale i tak ja za procesor na wakacjach zapłaciłem około 470zł a teraz w tym samym sklepie jest za 600zł no to lekkie przegięcie. Inne ceny nie idą w dół dlatego, że są jeszcze kupione po starym kursie (czyli sklep kupił towar). Powinno się to jakoś ustabilizować, ale Polska to dziwny kraj więc różnie może być .

Laptop na którego poluję spadł z 3500zł do 3061zł, a następnego dnia znowu poszedł w górę, do 3120zł… Te 3060zł mi pasowało…

Przed tym szaleństwem stał około 2900zł.

Moje marzenie o lapku niestety się oddala :frowning:

\ Nieee po świętach napewno wszystko stanieje ;p Albo nawet wcześniej bo dolar spada czy tam złotówka (ja sie nie znam na giełdzie :x

Ja cały czas śledze ceny części bo zamierzam pod koniec listopada kupić nowy komp ;p

Do stycznia poczekaj, przed grudniem ceny zawsze idą do góry