Poczatkowe napisy w filmiku

Witam poszukuję programu i tortujala do dodawania napisów na moim filmiku.Robie filmik klanowy i potrzebuje dodać tam napisy "Dla klanu RP"i tak dalej.Więc prosze was o pomoc.Z góry THX!

Windows Movie Maker.

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

No tak tylko jak zainstalowalem Windowsa XP SP2 to nie mialem WIndows Movie Maker.A jak sciaglem SP2 z Windows Movie Maker to nadal go nie mam.Pomozecie??

masz w x:/program files/movie maker

x to dysk gdzie masz system

No ale nie mam Movie makera.Co zrobic.Weszlem w C:\Program Files i nie ma tam movie maker

W dniu 22.04.2008 , o godzinie 18:17 został dopisany post przez Mistrz781

Dobra mam Windows Movie Maker ale to mi nie wystaracza potrzebuje programu,ktory zwolnil by na chwile czas w filmiku itp i do dodawanie z napisami jakis fajnych efektow itp.

wszystko jest w movie maker… tylko trzeba głębiej poszperać (choć wszystko i tak jest na wierzchu)

To może pomożesz mi potrzebuję zwolnić na chwilę cza wtedy kiedy celuje ze snajperki.

Lub zmienic tlo pod napisami i rodzaj pojawiania sie ich czy jest to wogole możliwe?

to jest możliwe…

podziel filmik w tym programie i daj osobno kawałek który ma być spowolniony i nałóż na niego efekt spowolnienia…

przy dodawaniu napisów nad OK masz 2 linijki niebieskiego tekstu… jak je przeczytasz to się wszystkiego dowiesz… kliknij na odpowiednią :wink:

Tylko że ja ściagałem WMM ze stronki i instalka miała ok.7mb i myśle że to nie jest full wersja dlatego nie moge zmieniać rodzaju napisów,a teraz doszedł drugi problem jak chce dodać napisy to mi wyskakuje błąd WMM i mi go wyłacza

Ok bład zwalczony,ściagłem se wersje WMM 2.6 i dziala ale nadal szukam tych napisow