Poczta elektroniczna

Witam.

Chcialem sie poradzic jakiego uzywacie programu do odbierania i wysylania poczty e-mail.

Mam outlooka 2003 ale strasznie jest mulowaty i do tego malo przejrzysty.

Chodzi mi o prosty program ale zeby jego popularnosc byla duza (nie chce eksperymentowac na jakichs nowych programach nieprzetestowanych).

Bardzo prosze o pomoc.

pozdrawiam

Outlook 2003 jest faktycznie kobyłą. Ale przecież masz w systemie Outlook expressa który o wiele mniej obciąża system. Z innych przeglądnij i wybierz sobie coś z tych programów:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=17

(osobiście polecam The Bat).

Również niektóre przeglądarki np. Opera mają wbudowanego klienta poczty.

dzieki za info.

nie wiem czemu ale nie moge sie przekonac do opery.

za kazdym razem jak konfiguruje konto i wszystkie dane dobrze wpisuje to podczas odbierania pokazuje mi info ze zle haslo albo zla konfiguracja.

jestem w 100000% pewney ze wszystko dobrze wypelniam a mimo to.

drazni mnie niesamowicie.

sprawdze tego BAT

dzieki

polecam thunderbird 1.0 :smiley: :smiley: :smiley: jest super prosty w obsłudze i szybki

Outlok 2003 dobrze skonfigurowany jest bardzo dobrym programem. Ma tyle opcji że głowa boli. Używam polecam. :smiley:

ja mam komunikator tlen.pl i konto pocztowe w o2 i nim sprawdzam poczte 8)

Outlock Express - łatwy w obsludze i konfiguracji :wink:

thunderbird (przesiadlem sie z the bat, za ktorego zaplacilem :frowning: ) + kilka przydatnych wtyczkek np. takich

The Bat jest najlepszy

używam go już pół roku i jestem zadowolony

Naprawde polecam

Ja także. bardzo fajny jest ten ich komunikator. Czasem używam Outloka ale rzadko :wink:

a jest jakiś taki darmowy, ploski lubv spolszczony klijent e-mail w którym można by było profile robić ( tak zeby po włączeniu wybierało się profil i wpisywało hasło) ??

thunderbird… monit o profile mozesz wywolac uruchamiajac program z parametrem -p (albo z menu start itd. oczywiscie w windows)… prosbe o haslo do profilu uzyskuje sie za pomoca wtyczki ProfilePssword… link podalem wczesniej.

Polecam The Bat

wszystko tylko nie outloki są zbyt dzi ó rawe 8)

ja mam thunderbirda i jest :spoko:

Zgadzam sie, świetny programik…według mnie najlepszy! :wink:

Ja uzywam tego i bardzo mi sie podoba

http://www.incredimail.com/english/index.html

NAjlepszy jest IncrediMail Xe !

!!

Najlepszy - dlaczego?

Irytują mnie takie twierdzenia bez żadnych argumentów :smiley: