Poczta g.pl usunęła mi konto

Siema, miałem e-mail na poczcie “g.pl” i na niej konto z origin z fifą 14…

Nagle pewniego dnia nie mogę się zalogować w origin, a konto zniknęło. W znajomych nie wyszukiwało nazwy konta ani e-maila…

Dodatkowo wchodzę na pocztę g.pl a tam po roku nie mogę się zalogować… Chociaż hasło na wszystko miałem takie samo, nawet przypomnienie hasła z pytaniem pomocniczym nic nie dawało… Napisałem do supportu ale nie odpowiadają z dobre pare miesięcy.

Wie ktoś może co się mogło stać? Jak odzyskać to konto? Dodam jeszcze że g.pl ma wiele wspólnego z gmailem na którym mam teraz konto.

ollo98

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

 

Punkt 13 regulaminu.

 

Pytanie, czy w międzyczasie logowałeś się na konto (przez ten rok) czy przez 365 dni nie i czy dostałeś informację na te alternatywne maile o tym, że za 5 dni usuną konto? Może po prostu wysadzili konto w powietrze…

No właśnie nie logowałem się bardzo długo… Nie dostałem właśnie nic.

No ale jakim cudem zniknęło nagle konto w Origin? To bardzo dziwne… 

Jak dzwoniłem do Origin to mi powiedzieli że moje konto ma jakiś Francuz… No ale jakim cudem on zmienił nazwe użytkownika i e-mail? ; o

Dodam jeszcze że jak się loguje na gmailu to pokazuje mi “Twoje hasło zostało zmienione 54 dni temu”

O tym wycieku danych coś wiesz?

 

Skoro piszesz, że hasło na wszystko miałeś takie samo, to może przejęli również konto pocztowe…

Pamiętaj, że ustawianie takich samych haseł do różnych miejsc prowadzić może do zyskania niepowołanego dostępu w razie wycieku w jednym tylko miejscu. Owszem, jest to łatwiej zapamiętać, ale…

No chyba masz racje… Ale to się zdażyło z 3 miesiące temu więc ten przeciek już za “nowy”. No ale jakim cudem Francuz zmienił nazwe użytkownika jak się nie da? ; o Bo jeszcze dzień przed kradzieżą mój kolega który ma mnie w znajomych zobaczył że miałem zupełnie inny nick… Na następny dzień konto zniknęło… 

Poza tym jak gry nigdzie nie ma to chyba mam prawo wpisać jeszcze raz ten klucz a on nie działa… -.-

Da się zmienić nazwę użytkownika. Wycieku raczej nie było, gdyż wszyscy których znam i mają konto origin od X lat (można długo wymieniać te osoby) nie mają problemów. Straciłeś email, ze swojej winy. Jeśli w g.pl lub innej firmie gdzie masz konto był wyciek, a używasz tych samych danych do logowania, to nie dziw się, że ktoś przejął ci konto.

Jak już wcześniej pisałem jest to jedna wielka ściema ten wielki zbiór txt składa się w 100 % z takich rzeczy gotitans22@hotmail.com:joanne wszystkie e-maile zostały sztucznie wygenerowane.Biorę się do roboty gdzieś za 2 tygodnie ukaże się zbiór txt z e-mailami do platformy Desura, a później jak mi się będzie chciało “zaatakuje” Steam.