Poczta na o2.pl czy gmail.com

Witam!

Która z tych skrzynek pocztowych jest bezpieczniejsza i ogólnie lepsza? Słyszałem wiele plotek i chciałem sie upewnić. Napiszcie co wiedzie.

Polecam Gmaila. Jest bezpieczny, dobrze radzi sobie ze spamem i cały czas zwiększa pojemność.

Witam.Temat rzeka.Każdy będzie chwalił swoją skrzynkę mail, że jest naj… i ma naj…GB i w ogóle :smiley: .Ja korzystam od kilku lat z Gmail.com(przypadek) ale równie dobrze mógłbym mieć na interii czy tlenie. :smiley:

Moim zdaniem Gmail jest najlepszy ale ja korzystam z o2.pl :smiley:

Ja mam gmaila i tlena i faktycznie na gmaila nie przychodzi tyle spamu co na tlena. Na tlen przychodzi pełno reklam.

Osobiście korzystam z obu tych serwerów i jeżeli chodzi o to, która jest lepsza, to zależy, czego oczekujesz… na o2.pl będziesz dostawał mnóstwo spamu, ale za to do jednego listu możesz dodać załącznik o rozmiarze 100MB. Natomiast na gmail.com jest zero spamu, aczkolwiek załączniki mniejsze. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, to też słyszałem różne bajki, ale trudno mi cokolwiek doradzić.

Pozdrawiam!

Bez porównania GMail jest lepszy! Jest jedna masakryczna różnica. REKLAMY! o2 ma ich bardzo dużo, tak jak onet itp. natomiast w GMail nie ma nic. W ogóle jak dla mnie GMail jest bardziej przestronniejszy i moge z niego korzystać z komórki ponieważ Google zrobiło aplikację JAVA i jest to teraz bardzo proste wiec polecam GMaila. :slight_smile:

Ja polecam o2.pl :slight_smile:

I nie dlatego, że to właśnie z niego korzystam.

Mam skrzynkę pocztową i na o2.pl, i na gmail.com

Przepadam bardziej za o2.pl z tego względu, że przy logowaniu mogę tez przejrzeć choć troszkę informacji :slight_smile:

GMAIL - Dobry filtr antyspamowy

Gmail.

Gmail,praktycznie zero spamu :wink:

powiem tak mam dwa konta jedno na o.2 drugie na gmail z tym że na o2 zrobiłem przekierowanie na gmaila i dzięki temu mam dwa adresy a sprawdzam tylko na gmailu ponieważ ma bardzo dobry filtr antyspamowy :mrgreen:

Ja mam konta na O2,interii,gazecie pl. i gmailu i wydaje mi się że gmail a teraz i gazeta pl.są najlepsze najmniej reklam i spamu :o

Kolego, GMail ma 0 reklam :slight_smile:

masz rację ale ja pisałem również o gazecie pl reklam jest faktycznie 0 =D>

“i gazeta pl.są najlepsze najmniej reklam i spamu”

Ale na gmailu nie ma spamu a w dodatku ma super anty spam . Mam tak konto od roku i na miesiąc mam około 60 spamów ale nie wiem od kogo bo są po angielsku i wszystkie wychwytuje . Na o2.pl złapie ci po 10. Mówią "Nie doklejamy reklam do twoich wiadomości " ale za to przysyłają własne spamy

Na o2.pl też nie ma spamu. Przynajmniej u siebie nie widze. Tam spam jest chyba usuwany automatycznie,

a nie tak jak to jest w przypadku gmail.com, przenoszony do folderu spam. Nie trzeba go ręcznie usuwać.

A co do gmaila to też jest bardzo dobry. Sam posiadam dwa emaile na dwóch serwerach. :slight_smile:

egonek Na o2.pl nie ma spamu!? To chyba juz jest przesada, mam tam konto i sam spam mi przychodzi, z gmaila jestem zadowolony, interia, onet, wp odpadają bo to … Chciałem się tylko upewnić, oczywiście kożystam z przekierowań bo mam wiele skrzynek, a i tak nie wchodze na o2.pl ani na gmaila bo mam Opere, a w niej klienta pocztowego. Dzięki wszystkim za pomoc i pozdro4all!

A jeszcze jedno! Czy idzie Opere skonfigurować pod gmaila tak jak pod o2.pl? Jak tak to podajcie numery portów i nazwe serwera POP i SMTP.

Gmail jest duzo lepszy. Na o2 przychodzi dużo reklam.

Z własnej strony polecam yahoo (jest w polskiej wersji językowej). Mam tam skrzynkę i nie przychodzi do mnie ani jedna reklama. Pojemność skrzynki nieograniczona :]

Ja osobiście polecam GMail. Działa szybko bez żadnych problemów. Jak by co to mogę wysłać zaproszenie.