Poczta na onet.pl

System XP z SP2,przeglądarka IE.neostrada z aplikacją TPSA.

Działają konta pocztowe na neo,wp,interii,nie chodzi na onecie.

Na onecie nie można się zalogować do poczty,wszystkie dane są wprowadzane prawidłowo - nie wyrzuca żadnego błędu logowania.

Przyjmuje dane, ale nie wchodzi do poczty onetu.

Na innym kompie i innym necie,te konta na onecie działają prawidłowo.

Czy ktoś się spotkał z takim przypadkiem,ja już wyczerpałem pomysły.

hm… może przeczyść cookies ??

ja na onecie wogóle nie mogę się zalogować - jakieś dwa miechy temu wysłałem maila do nich, ale mnie olali :twisted: - to tak na marginesie

Wyczyściłem chyba wszystko co można,zabezpieczenia na minimum,wyłączone firewale.System naprawiony,brak błędów.

Wszędzie na konto wejdziesz,tylko nie na onet.

I nie wykazuje błędu logowania.

Jak pisałem na innym kompie i necie te konta na onecie działają bez problemu.

hm…

reinstalka IE ??

a może sprawdź jaki objaw jest w innej przegladarce - jeśli będzie dobrze, to znaczy, że IE nawaliło - innego pomysłu nie mam :frowning:

Naprawa systemu była,fakt nie przeinstalowałem IE.

Na FFox to samo.

UPDATE

Jak ktoś miał taki przypadek - proszę opisać sposób załatwienia problemu.

Mile widziane wszelkie sugestie i pomysły.

Mnie od pewnego czasu wyskakuje taki komunikat http://secure.onet.pl/specjalny.html

Oni wprowadzili jakis nowy system zabezpieczeń i może troche przesadzili bo im się zawiesza. Jak się nie myle to gdzieś 18 maja dostałem maila o nowym systemie zabezpieczeń. Myśle że to jest ich wina. Ale ja po jakimś tam czasie się zaloguje. A w twoim przypadku że logujesz się z innego kompa bez problemu to jest dziwne.

A spróbuj przez program pocztowy np: systemowy Outlook Express. bo naprawde jest to dziwna sprawa.

Konta onetu w qutlooku ustawione i to samo.

Możliwe że szkodnik wprowadził zmiany w rejestrze systemowym i zablokował możliwść korzystania z tego kompa z kont onetu,tylko gdzie.

Możliwe że serwer pocztowy onetu zablokował dostęp do kont z danego kompa.

Serwer pocztowy onetu ma problem.

To są oczywiście domysły.

Więc czekam dalej na sugestie i pomysły.