Poczta: o2.pl czy gmail.com

Gdzie lepiej założyć konto ? Co jest bezpieczniejsze, oferuje lepsze warunki. Dlaczego A lub B ?

gmail:

bez rekalm

bardzo dobre wyszukiwanie wiadomości

bardzo dobra ochrona przed spamem

no i maile dochodzą szybko (a właściwie natychmiast) po wysłaniu

nie ma problemu z otrzymywaniem e-maili przy rożnych rejestracjach programów zagranicznych (zawsze dochodzą natychmiast)

Gmail zdecydowanie.

o2=Duża pojemność i duże załączniki, które obsługuje tylko o2 więc po kij to ;] No i największa bolączka o2 SPAM! Rozsyłany przez o2, jak i ten rozsyłany przez innych spamerów, filtr antyspamowy na o2 praktycznie nie istnieje.

Na Gmailu masz sporo opcji nie dostępnych na innych darmowych serwerach, pojemność jest duża i ciągle rośnie, i praktycznie brak spamu, u mnie do skrzynki odbiorczej przeciska się 1 na 200. Od kilku lat używam Gmaila i nigdy się na nim nie zawiodłem.

gmail bo ma najlepszy filtr antyspamowy jaki widzialem

uzywam gmail od jakichs dwoch lat ( przesiadlem sie wlasnie z o2) i nie dostalem jeszcze ani jednego maila ze spamem, raz tylko zdazylo sie ze do spamu trafil mail, ktory spamem nie byl (potwierdzenie rejestracji na pewnym forum)

Ludzie co wy widzicie w tej poczcie o2 ?? :?

Przecież tam przychodzi z 10 reklam dziennie i to same bzdury, już wolałbym mieć pocztę na wp.

A renomy i jakości (także poczty) portalu o2 nawet nie śmiem porównywać do google :wink:

Oczywiście gmail, mam na interia.pl, wp i gazeta.pl od niedawna gazeta przeszła na gmail i jestem bardzo zadowolony, jak mam jakieś spamy to zagladam czy się jakaś pozytywna wiadomość tam nie znalazła (czasami tam była), a jak spam to za każdym logowaniem usuwam go:

Jak narazie na:

  1. gmail

  2. wp

  3. interia

Gmail najlepszy

Gmail :wink: Zero reklam, szybki, bezpieczny :wink: Darmowy.

o2 też darmowy tyle tylko że Gmail jest najlepszy i wszyscy ci go polecają :slight_smile:

Zdecydowanie Gmail! Przesiadlem sie z o2 na gmail i na gmailj caly spam od razu leci do smietnika nie to co na o2!

oczywiście Gmail no i jak komuś powiesz “mam poczte na gmail.com” brzmi dużo lepiej niż “mam poczte na o2.pl” wiesz gmail jest “pocztą z klasą”

BTW. osoby z kręgu bezpieczeństwa IT, hakerzy itp w 97% posiadają konto pocztowe na gmailu - z moich spostrzeżeń to wynika

Ja polecam Gmail.Tam mam wygodę ,doskonały antyspam na o2 jest gorzej,na dzień przychodzi z 10 reklam co najmniej.Miałem meila na o2 na ale zmienilem na Gmail .Jest lepsza.Pozdrawiam Paweł2468

:^o Szukaj

viewtopic.php?f=6&t=229673&hilit=gmail+poczta

viewtopic.php?f=6&t=230973&hilit=gmail+poczta

viewtopic.php?f=6&t=225929&hilit=gmail+poczta

viewtopic.php?f=6&t=196300&hilit=gmail+poczta

viewtopic.php?f=6&t=225929&hilit=gmail+poczta

search.php?st=0&sk=t&sd=d&keywords=gmail+poczta&start=45

Znalezione wyniki: 130 • Strona 1 z 9 •

Nie będę oryginalny Gmail jest najlepszy. Zero spamu, intuicyjny i skrzynka- generalnie- o nieograniczonej wielkości.

Podsumowując :

Polecam Gmail … Każdy poleca …

Tam zrób sobie konto :slight_smile:

Najlepsze jaka jest, i najlepsza jaką użytkowałem to oczywiście DZIMEJL: :stuck_out_tongue: No gmail :slight_smile:

Polecam konto na GMAIL. Na tlenie mam też pocztę i też nie narzekam ale jednak GMAIL jest the best na dzień dzisiejszy :slight_smile: