Poczta.o2.pl --- nie odbiera listów!

mam poczte w portalu o2.pl i jest taki problem że nie odbiera mi żadnych listów. czekam na nowe hasło z Tibii, wyslalem z emaila mojego brata wiadomość i nic. w czym moze byc problem?? :stuck_out_tongue:

zainstaluj konto jeszcze raz dokładnie

jak zainstalowac?? o co chodzi z tym?? :slight_smile:

:x Ciekawe jak można zainstalować konto?

zamiast sie klucic to lepiej chyba komus pomóc?? co nie?? lol’s

LOL_1 a korzystasz z poczty przez portal czy klienta pocztowego :?: :slight_smile:

uzywam przez portal o2.pl

To nic nie da bo ja też miałem ten problem że na tlen i Onet mi nie przychodziła żadna wiadomość z informacją o koncie nie wiem dlaczego ale myśle że powinieneś założyć sobie onto na YAHOO i powinno być ok

nie rozumiesz?? mi jest strasznie potrzebna tamta wiadomość a nie że moge sobie założyć nową pocztę !!

Może w braku prawidłowego hasła.

Przed chwilą sprawdzałem mi poczta na o2 działa

ok jest dobrze

wiadomosc z konta mojego brata przyszla (po 20 minutach, a mówia w tv ze poczta elektroniczna w Polsce jest szybka)

lecz nie przyszła wiadomość z gry internetowej Tibia :(:frowning:

a ile juz na ta wiadomosc czekasz?

Sprawdzałem przesyłając z o2 na konto które ma na serwerze firmy która dostarcza mi internet na osiedlu więc jest to konto “prawie” komercyjne ruch w obie strony był natychmiastowy na koncie onet nadal czekam

juz 30 minut@ !!

cierpliwości :slight_smile: jak nie przyjdzie np. do jutra możesz np. skontaktować się z o2. Dodatkowo sprawdź czy anty-spam jej nie zatrzymał :slight_smile:

Sprawdziłem teraz wp list z o2 dostałem od razu na odpowiedź zwrotną czekam