Poczta o2.pl

jak usunac wyczyszcci naraz wszystkie wiadomosci z poczty o2.pl

Myślę, że najłatwiej byłoby podpiąć dowolny program pocztowy przez protokół POP3 który ściągnie i usunie z serwera kopie maili.

Lepszy protokół IMAP4

W czym lepszy?

tylko ktory program lepszy

Nie ma znaczenia bo i tak go skasujesz jak tylko ściągnie pocztę :slight_smile:

Mailbird to trial płatnego programu. Możesz użyć Mozilla Thunderbird:
Mozilla Thunderbird 91.1.2 - dobreprogramy .

Na telefonie możesz użyć np. Blue Mail, Spark Email, choć nie wiem czy poprawnie obsługują pocztę O2.

A jest jakiś problem z obsługą przez www?

no juz znalalam em client mi odpowiada i chyba odrazu usunie mi wiadomosci(wiekszosc)

Kasujesz tylko jedną stronę maili z folderu innego niż spam i kosz, powodzenia jak ma 240 maili i więcej z podziałem na 6-400 stron (trzeba by makrem wywalać).

No chyba że ty masz na myśli próbę odpalenia O2 w jakimś Roundcube Webmail (jeszcze trzeba znaleźć takie co nie wywali errora logowania - kiedyś free.os.pl pozwało na logowanie się do zewnętrznych skrzynek i oni używają rainloop).

Silnik WP/O2 niby też nie jest unikatowy i gdzieś go widziałem u „konkurencji”.

Dla kogoś, kto nie używa programów pocztowych szybsze może być usunięcie wszystkiego przez www. Zresztą nie o to mi chodzi, bo można od biedy ustawić widok 100 wątków na stronie i przeklikać (nie wiem jak jest teraz w wp/o2). U tej osoby był problem z wejściem na stronę poczty o ile dobrze pamiętam.

16 postów zostało podzielonych na nowy temat: [Wydzielone z] Poczta o2.pl