Poczta o2, treść reguły

Witam. Jak w temacie. Nie wiem jakiej treści ma być reguła, aby wszystkie wiadomości zawierające " - przesłane przez o2.pl" zostały kierowane prosto do kosza. To są przede wszystkim reklamy które tylko zaśmiecają skrzynkę.

nie ma takiej opcji

proponuje założyć poczte na gmail i ustawić sciąganie wiadomości z poczty o2 - gmail wszystko swietnie filtruje

a coś typu

Od ----> “* - przesłane przez o2.pl” -----> Przenoś -------> Kosz ??

Witam.

Można zacząć używać programu pocztowego np. Thunderbird - konfiguracja jest na każdej stronie poczty dla danego konta. Przychodzi spam - oznacz jako “Niechciane” - w opcjach ustawiasz, że ma lądować w folderze niechciane - i określasz czas przechowywania (gdyby tam trafiło coś co spamem nie jest) i problem z głowy.

a co jeśli bede np blokowal niechcianych nadawcow tych wiadomosci. powinno chyba pomoc…

Więcej poleceń… —> Zablokuj nadawcę

@edek

Nie da się i już, najprostsze rozwiązanie to to od antiferno, co najlepsze, doskonale się sprawdza. Sam mam na Gmailu ponad 10 adresów z o2 (dają fajną możliwość dorobienia aliasów do konta z końcówką np. notowany.pl , dobrytata albo z bardziej normalnych 10g.pl). Dodaje się też w banalny sposób.

Dodam jeszcze, że te wiadomości nie wpadają do Gmaila na spam - tylko po prostu nie są przesyłane dalej, zostają na skrzynce o2.pl.

tak kiedyś próbowałem … myślisz że daliby możliwość zablokowania reklam od nich samych ?:smiley: