Poczta o2 wirus

Od jakiegoś czasu na moją poczte jak i poczte moich kolegów przychodzi mnustwo niechcianej poczty (spamu) co ważne wysyłany jest w załączniku ten sam plik (nie otwieram go) . Plik ma bardzo dziwne nazwy np. mojej strony internetowej ostatnioo podszył sie pod Antywirus firmy Symantec.

Co jest grane ?

po 1 włacz sobie filtr antyspamowy a 2 jak nie wiesz od kogo to nie otwieraj zaznacz i smietnik

po pierwsze filtr mam włączony po drugie dostaje tego 20 na dzień tak jak moi kumple wiec uciążliwe jest monotonne usówanie

wiesz dziwne ja tez uzywam tej poczty i nie otrzynuje zadnego spamu

zapodaj jakiegoś antywira żeby monitorował ci poczte i sprawdź kompa czy ktoś ci się nie siedzi na kompi (szpieg)

A co tu takiego dziwnego że spam dostaje :? u mnie tez czasem coś wleci no ale nie tak jak u kolegi ale wrzucane to jest automatycznie w folder spamu

Do mnie także przychodzi dużo spamu ale od razu ląduje on w śmietniku. Co do antywira z funkcją monitorowania poczty jest dużo. Np. AntiVirenKit :wink:

hmm ja tam nie wiem co u Ciebie siedzi ale u mnie nic takiego nie ma miejsca a bardzo często dostaje poczte i też jestem bywalcem o2.pl.

Trudno powiedzieć ja proponuje antyvira i wszystko powinno byc w porządku. :slight_smile: