Poczta onet.pl - Zapomniałem HASŁA

(the | gamer) #1

Jak w temacie , zapomniałem Hasła jak i podpowiedzi ... :frowning: Mozna mimo to jakos odzyskac dostep do skrzynki ?? nie wiem moze skontaktowac sie z Adminami od poczty czy cos ???

(adpawl) #2

Zastosuj się do powyższego, edytuj swój post i popraw pisownię- albo śmietnik.

(Morphdreamer) #3

Jeśli nie pamiętasz ani hasła, ani podpowiedzi to nie dostaniesz się do skrzynki :frowning:

(the | gamer) #4

No nie gadaj ? na 100% nie ma zadnych szans na odzyskanie ??? :frowning: :frowning:

(Cosik Ktosik) #5

Z regulaminu onet:

Tego konta nawet może już nie być. Wg mnie nawet jak istnieje, nie dostaniesz się do niego.

(the | gamer) #6

aha :frowning: to mnie teraz pocieszyłes :stuck_out_tongue: Ale jak wpisuje e-mail w "Okienko" to Go przyjmuje i wyskakuje Pytanie do podpowiedzi ... czy mimo iz takie pytanie wyskakuje konta moze juz nie byc ???

(Cosik Ktosik) #7

Może także ktoś inny już mieć to konto. Zwłaszcza jak był to jakiś łatwy (fajny) adres.

(the | gamer) #8

Nie no myśle ze nikt nie zwinął Mi Konta :stuck_out_tongue: Znalazłem teraz inny e-mail praktyczniez tego samego okresu czasu , i działa mogę na niego wejsć itp więc tamto Konto też pewnie jeszcze istnieje tylko *** to Hasło noo :(:(:frowning: napewno nie ma innego sposobu na wejście ? może z Adminem sie skontaktować czy coś ?? :(:frowning:

(Cosik Ktosik) #9

Próbuj, ale mam wrażenie, że odmówią.

(the | gamer) #10

ehhh :frowning: Bede probował , nie ma innego wyjscia wiec tylko to Mi zostało :slight_smile:

Dzieki chłopaki za pomoc :slight_smile:

Pozdrawiam.