Poczta onet.pl - Zapomniałem HASŁA

Jak w temacie , zapomniałem Hasła jak i podpowiedzi … :frowning: Mozna mimo to jakos odzyskac dostep do skrzynki ?? nie wiem moze skontaktowac sie z Adminami od poczty czy cos ???

Zastosuj się do powyższego, edytuj swój post i popraw pisownię- albo śmietnik.

Jeśli nie pamiętasz ani hasła, ani podpowiedzi to nie dostaniesz się do skrzynki :frowning:

No nie gadaj ? na 100% nie ma zadnych szans na odzyskanie ??? :frowning: :frowning:

Z regulaminu onet:

Tego konta nawet może już nie być. Wg mnie nawet jak istnieje, nie dostaniesz się do niego.

aha :frowning: to mnie teraz pocieszyłes :stuck_out_tongue: Ale jak wpisuje e-mail w “Okienko” to Go przyjmuje i wyskakuje Pytanie do podpowiedzi … czy mimo iz takie pytanie wyskakuje konta moze juz nie byc ???

Może także ktoś inny już mieć to konto. Zwłaszcza jak był to jakiś łatwy (fajny) adres.

Nie no myśle ze nikt nie zwinął Mi Konta :stuck_out_tongue: Znalazłem teraz inny e-mail praktyczniez tego samego okresu czasu , i działa mogę na niego wejsć itp więc tamto Konto też pewnie jeszcze istnieje tylko *** to Hasło noo :(:(:frowning: napewno nie ma innego sposobu na wejście ? może z Adminem sie skontaktować czy coś ?? :(:frowning:

Próbuj, ale mam wrażenie, że odmówią.

ehhh :frowning: Bede probował , nie ma innego wyjscia wiec tylko to Mi zostało :slight_smile:

Dzieki chłopaki za pomoc :slight_smile:

Pozdrawiam.