Poczta polska jest najlepsza

moja narzeczona wyslała przesyłke poleconą -ktoś tam wygrał malusią maskotke.

moja narzeczona po jednej stronie napisala ladnie nadawca i adres a po 2 adresat i jego adres,niby wszystko ok

przed chwila,godz 1330 przychodzi do niej przesylka polecona, to samo co wysłała tydzien temu,

chlopaki z poczty polskiej nakleili znaczki nie tam gdzie adresat tylko tam gdzie… i tu niespodzianka …nadawca hehehehe

POCZTA POLSKA RULESS

wyszlo na to ze sama sobie wysłała przesyłke !!

kto mial jeszcze jakiess ciekawe przygody z tą kompetetną instytucją niech sie z nami podzieli swoja przygodą :stuck_out_tongue:

Dawid12345 , a czy to ogloszenie?

Ja na swoją MP3 czekałem prawie 2 tygodnie. :?

Post Dawid12345 -> KOSZ

Ja czekam na przesyłkę od -> hmmm 5 tygodni :slight_smile: Po prostu pewien portal wysłał przesyłkę z książkami dla mnie (kupionych za zarobione punkty) i do dziś czekam… i chyba się nie doczekam… Akurat musieli wysłać tydzień przez strajkiem… :slight_smile: Poczta -> milczy; portal -> milczy… Mnie szlagen traffen :frowning:

z kurierami też się zdarzają wpadki, znajoma zamawiała printy na deviantarcie (cudze obrazy, wydrukowane na płótnie bądź papierze) w paczce oprócz swoich zamówionych i zapłaconych znalazła też kilka innych adresowanych o ile pamiętam do Australii

wysłałem list polecony i zwykły do Warszawy, nie wiem jakim cudem ale polecony szedł 4 dni, a zwykły 3

przychodzi wczoraj do mnie listonosz i puka, otwieram myśle że ma dla mnie paczkę bo czekałem na nią, a on daje mi kartke i mówi że mam paczke na poczie a że duża jest to nie chciało mu się jej brać i musiałem 2 km dżeć na poczte xX

i za co ja zapłaciłem 16 zł za przesyłke ?

Ja też miałem fajny incydent, raz przyszedł listonosz z grą z allegro i moja mam wzięła przesyłkę i nie zapłaciła a dopiero po jakimś czasie dogadałem się z kolesiem i kupiłem od niego puste pudełko za cenę gry ;d

Z kurierami wcale nie jest tak super jak się wydaje. Oni często niszczą paczki, wiem coś o tym.

Aktualnie czekam na jeden polecony wysłany 18.12.2006, reklamacja już zgłoszona…

No poczta polska jest zdolna do wielu rzeczy. np.:

raz przesyłka która była kierowana do mnie przyszła otwarta :o zrobiłem porzadny hałas na poczcie.Albo kiedyś jak zamówiłem ksiązke to zamiast do mnie to poczta wysłała to ■■■■■■■ wie gdzie i przesyłka doszła po miesiącu podobno pomylili adres :PP POCZTA POLSKA RZĄDZI :smiley: