Poczta systemu windows

to znowu ja - kretynka. rozwaliłam sobie Pocztę systemu Windows. :shock: wydaje mi się że to po tym jak zainstalowałam avast’a, ale nawet po jego odinstalowaniu nic nie działa. pisze:

“aplikacja nie mogła otworzyć magazynu wiadomości… dane skrzynki pocztowej są obecnie używane prze zinny program… zamnij ten program blablabla…”

zamykam ale to niec nie daje!! w dodatku pisze jeszcze, że “biblioteka MSOE.DLL nie może zostać zainicjowana”… :shock:

ojciec już na mnie szukuje siekierę więc błagam…!

http://www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?showtopic=63511 spróbuj tego

Popierwsze to jest raczej niemożliwe że to przez Avasta po drugie napisz dokładnie jaki to program. Jeśli to outlock to ściągnij go sobie bo jest darmowy i przeinstaluj. To powinno pomóc

w systemie win xp jest możliwość naprawienia bibliotek systemowych dll… wystarczy wsadzić płytkę z systemem w napęd, następnie wejść w start…uruchom…wpisać cmd… w czarnym okienku( wierszu poleceń) wpisać sfc/scannow i czekać aż się naprawi… następnie można wpisać jeszcze sfc/purgecache

Jesli to standardowa poczta w Windows Vista to mozna sciagnac program Vista Manager w wersji conajmniej 1.09(najnowsza 1.11) i w ktorejs zakladce dac repair system…ale naprawiajac poczte, moze pare innych rzeczy zepsuc(chociaz nie musi) gdyz przywraca domyslne ustawienia, dlatego przed zastosowaniem tego narzedzia Nalezloby robic punkt kontrolny przywracania systemu.

kurcze dzięki. a-ale… czy wspominałam może że jestem idiotką? :shock: to co napisał sniper00 to są dla mnie tylko kreseczki i kropeczki :mrgreen:

Kriss_Hietala - jeśli jest choć 1% szans że mogę COKOLWIEK zepsuć to NA PEWNO zepsuje WSZYSTKO :stuck_out_tongue: (eemmm… gdzie jest to całe przywracanie systemu bo Pomoc i Obsługa techniczna też mi nie działa więc nie mogę znaleźć)

tom4444444tom- przejrzałam to sobie ale tam jest o Outloocku a mi chodzi a tą… domyślną pocztę Visty… bez nazwy…

dean999- co?? outloock jest darmowy?! serio? to gdzie go można znaleźć? jakiś taki mały linek… proszę !!

@p4ulin4

Jest szansa duza na powodzenie ;0

A przywracanie systemu masz odpowiednio…

Start -> Run(Uruchom) -> rstrui.exe

czekasz chwilke i masz otwarte narzedzie z przywracaniem systemu :wink:

A zeby zrobic punkt kontrolny do ktorego w razie czego mozna by wrocic…

My_Computer -> System Properties -> System protection ->I na dole w nowo otwartym okienku masz opcje create(stworz) :wink:

że co?? hmm… nie zrozumiałam ani słowa… i’m idiot! nie dotarło?! :mrgreen: mi chodzi o takiego ładniutkiego prościutkiego kreatorka… :mrgreen: nawet nie wiem gdzie jest to całe run :stuck_out_tongue:

a tak na marginesie to chyba nie mam szans… muszę się już z tym pogodzić bo nic innego mi nie pozostaje. trzeba będzie wchodzić na stronkę…

tylko nadal się zastanawiam skąd można wyczasnąć outloocka… (?!)