Poczta tlen - nie moge odpisywac bezposrednio...?

gdy przeczytam meila i chce odpisac musze skopiowac adres i wejsc w napisz maial bo bezpoisrednio klikajac na odpisz wyskuje mi na dole napis bład na stronie i nic nie moge zrobic,dodatkwow jak pisze temat wiadomosci to moge po 1 literce bo za kazdym dotknieciem klawiatury kursor przeskauje mi na adres - -pomocy !!

hmmm chyba coś z przeglądarka nie tak bo sama poczta działa prawidłowo …

KLIK

próbowałeś na innej przeglądarce?

EDIT

Nie wsztawiaj tak dużych obrazków bezpośrednio na forum.

Obrazek zastąpiono linkiem.

Sdar

próbowałem w mozilla czy jakos tak ale wtedy wszelkie maile mi przelalo do tamtej i przez to potem jak wrocilem do explorer bo tamta nie lubie i odinstalowalem ja to mialem pusto w wiadomosciach chce miec explorera z przyzwyczajenia

Złączono Posta : 26.09.2007 (Sro) 23:34

to co wkleiles wyzej co to jest i po co ten obrazek dałes?

Złych przyzwyczajeń należy się pozbywać :stuck_out_tongue:

Piszesz w tak nieskładny sposób (i bez polskich znaków!), że trudno się w tym połapać. Nawet nie bardzo wiadomo o co ci chodzi. Może odpowiedz na poniższe pytania, będzie łatwiej osobom, które chciałyby pomóc:

  1. Używasz starej poczty na o2.pl czy tej nowej (wygląd podobny jak na obrazku u antiferno )?

  2. Co to znaczy, że “wszelkie maile mi przelalo do tamtej” jak użyłeś Firefoksa?

  3. Jaki masz system operacyjny? Czy jest zaktualizowany i wolny od wirusów?

porscheee Na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to

znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i

popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może zostać usunięty.

1)tak mam starą pocztę tlen ,była jakaś aktualizacja niby ale wyglada to inaczej u mnie tzn bez zmian

2)tak

3)xp

Nie odpowiedziałeś dokładnie na moje pytania, nie jestem w stanie pomóc.

mi się wydaje, że on używa przycisku ‘poczta’ w IE, czyli odpala OE.