Poczta windows 10

Witam. Zainstalowałem windows 10 na nowym dysku SSD. Mam problem z pocztą POP. Gdy kliknę dodaj wyskakuje mi tylko nazwa i hasło, nie ma okienka z pytaniem o serwery wychodzące i przychodzące. Ustawienia które wpisuję nie skutkują dodaniem nowego konta. Wyskakuje błąd o braku informacji.

Z listy programów wybierz „Windows PowerShell jako (Administrator)” Wyświetli się okno PowerShella, w którym musisz wpisać poniższe komendy, każdą potwierdzając Enter:

reg delete „HKCU\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\TileDataModel\Migration\TileStore” /va /f

get-appxpackage -packageType bundle |% {add-appxpackage -register -disabledevelopmentmode ($_.installlocation + „\appxmetadata\appxbundlemanifest.xml”)}

$bundlefamilies = (get-appxpackage -packagetype Bundle).packagefamilyname

get-appxpackage -packagetype main |? {-not ($bundlefamilies -contains $.packagefamilyname)} |% {add-appxpackage -register -disabledevelopmentmode ($.installlocation + „\appxmanifest.xml”)}

Reset systemu Zresetują się wszystkie appki.

A nie można tylko zresetować poczta. Nie chcę być niegrzeczny.

Odinstaluj pocztę (ccleaner) i na nowo ze sklepu zainstaluj, ale wszystko stracisz co na niej masz.
A w ogóle przełącz się na IMAP, a nie POP.

Zaktualizowałem pocztę przez sklep i się naprawiło, także uważam za rozwiązany, chociaż nie pyta już o serwery ale działa. Pozdrawiam.