Poczta windows live - problemy, jak je naprawić?

witam

Mam w windows live mail 2 problemy:

-jest w poczcie plik / podany w załączniku do tego tematu /, którego w rzeczywistości nie ma, a czego nie mogę wykasować z poczty.

Mój załącznik zobrazuje problem:

za_acznik_1-1310215147.jpg

Być może ten błąd generuje z kolei inne błędy, jak to, że pomimo dodawania do spamu różnych maili i blokowania ich, ciągle je dostaję.

Zaznaczę, że nie wiem jak odinstalować ten załącznik, nie mam dostępu do ścieżki, którą kiedyś znalazłem, ale jest to zablokowane dla administratora komputera, a przecież ja jestem adminem.

Być może wskazana będzie opcja odinstalowania tego programu i zainstalowania go na nowo, ale już chyba raz to robiłem i jednak nie przyniosło skutku, poza tym, że usunęło wiadomość, ale to, co jest w screenie, pozostało.

Dla jasności zrobiłem wszystkie scany kompa, zmieniłem antywirusa, więc komp mam czysty.

Proszę o poradę osoby które mają potem czas, żeby odpisać.

kliknij Narzędzia>>konta i usuń swoje konto, i utwórz je od nowa.

Uwaga!

To spowoduje skasowanie wszystkich wiadomości.Poza tym musisz znać konfigurację swojego konta.Będziesz ją musiał podać podczas tworzenia konta na nowo.

Sprawa wygląda tak,

tą wiadomość widać jedynie w szybkim podglądzie gdy się ustawi :wszystkie z skrzynki odbiorczej".

Poza tym, ja nie wiem jakiego konta ta wiadomość dotyczy, kompletnie.

Jeśli nie wiesz jakiego konta wiadomość dotyczy to usuń wszystkie konta.

Jak nie pomoże to:

Odinstaluj program

Wywal wszystkie pliki z folderu:

C:\Documents and Settings**********\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Windows Live Mail

Zamiast gwiazdek będzie twoja nazwa użytkownika w systemie.

Zainstaluj program ponownie.

chm…ale ja nie mam czegoś takiego, jak napisałeś: C:\Documents and Settings**********\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Windows Live Mail

Jeśli masz inny windows niż xp, to ta lokalizacja jest trochę inna, ale nie napiszę Ci jaka, bo mam Windows xp, a nie testowałem tego na innych systemach.W nowszych systemach zamiast documents and settings jest katalog Users.To wiem na pewno.

A może po prostu nie wiesz jak w to wejść?

Wchodzisz w Mój Komputer >>Dysk Lokalny © a dalej wchodzisz kolejno w foldery za kolejnymi ukośnikami.Z tym że zamiast gwiazdek, będzie twoja nazwa użytkownika w systemie.A tak przy okazji.Jak masz takie problemy z Onetem, i kasowaniem wiadomości (to o czym pisałeś na PW) to przejdź na Gmaila.Ja miałem na Onecie i przeszedłem na gmaila.W Gmailu możesz używać protokołu IMAP zamiast POP3.A w tym protokole nie ma “Wiszących Wiadomości” nie dających się skasować, bo wszystko jest na bieżąco synchronizowane z serwerem.Nawet foldery są te same, więc wystarczyłoby skasować wiadomość z serwera.Poza tym ja tak skonfigurowałem swego Gmaila, że sam pobiera moje wiadomości z Onetu, więc czy ktoś mi napisze na gmail, czy onet, i tak wszystko mam w gmailu.Sam też używam tego samego programu pocztowego, co ty.Nie napisałeś, czy pomogło usunięcie wszystkich kont z programu.

więc zrobiłem wszystko na wyczucie, znalazłem domyślny katalog, ale nie wszystko dało się usunąć.

Następnie usunąłem przez dodań usuń programy całość windows live, przegrzebałem rejestr, powywalałem wiele plików powiązanych a pocztą, itp. Zrobiłem ze 2 restarty kompa.

A następnie ponownie zainstalowałem samą pocztę windows live, bez dodatków.

I co się okazało?

Po otwarciu poczty wszystkie moja konta były na swoim miejscu, znikła tylko ich zawartość, czyli treść maili, ale nie wszystkich.

Czy to nie jakieś jaja?

Ale mam dość tematu, bo nad duperelą nie będę siedział bóg wie ile, temat zamykam , nie został rozwiązany, ten mail o który mi chodziło nadal siedzi zagnieżdżony…ech, szkoda było sobie głowę zawracać. Chciałem mieć porządek, to trzeba było okna umyć, a nie pieprzyć się z komputerem.

Pozdrawiam i dzięki za fatygę.

lieft ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.