Poczta wp i gmail

Witam.

Kiedyś stworzyłem sobie nowe konto na Gmailu i importowałem maile z wp, od kilkunastu dni nie mogę nic wysyłać na gmailu żadnych załączników bo cały czas występują błędy co jest bardzo denerwujące. Przedtem z wp wysłałem plik i wszystko było git, moje pytanie brzmi: jak przywrócić maile żeby mi bezpośrednio przychodziły na poczte wp a nie na gmail, gdy teraz wchodzę na pocztę wp to nie ma żadnych mailów. Proszę o pomoc jak je przywrócić żeby przychodziły na wp, co dokładnie po kolei robić. HELP

Sprawdź w poczcie wp, bo najpewniej Gmail zrobił ci tam wpisy o przekierowywaniu wszystkiego na nowe konto. Bodajże Poczta > Opcje > Parametry konta tam jest wpis: Możliwość przekierowania poczty. Sprawdź, czy jest on włączony. Jeżeli tak, to go wyłącz.

Na Twoim miejscu korzystałbym z poczty na gmailu, bo jest bardziej rozbudowana w opcje i możliwości, aniżeli ta na wp.pl.

możliwość przekierowania poczty pisze nie obok jest zmień i przechodzi na jakąś stronę

Dodane 31.01.2010 (N) 11:36

help

pawelg441 , proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji EDYTUJ.