Poczta WP skasowane wiadomosci ;/

(Azpr) #1

dzisiaj od godzin porannych była awaria na poczcie WP, mozna sie bylo zalogowac ale wyskakiwal komunikat ze trawaja jakies prace i nie mozna czytac wiadomosci... gdzies od godziny 15 mozna sie juz nowamlanie zalogowac ale nie ma zadnych wiadomosci na mojej skrzynce... jedyne co przyszlo to spam ;/ i 140 WAŻNYCH wiadomosci poszło w .... ;/ mozna cos z tym zrobic? jakis admin do adminow czy czegos gdzies jest na WP? w poczcie nie widze ;/

(system) #2

ja mam tak samo!dosyc ze nie działa dzisiaj poczta to jeszcze wszystkie wiadomosci mi sie skasowały :evil:

(Nowy10) #3

u mnie wszytko ok jest, wszystkie wiadomosci sa

(Hempbaba) #4

Przejdźcie na GMaila.Moge wam wysłać zaprosznie.Dajcie swoje e-maile na PW to wam wyśle zaproszenie.

Możesz pisać do adminów poczty WP. Jest do tego gotowy formularz. Ale nie licz na to, że ktoś Ci odpowie. Już nie raz do nich pisałem i nigdy odpowiedzi się nie doczekałem.

Banda partaczy i tyle.

(aju) #6

Może są zbyt zajęci ;]

To stwórz sam taką usługę na taką skalę to pogadamy :?

(Startowa) #7

po co tworzyć jak awarie i problemy co chwile?

(aju) #8

Neostrada też się wieszała: a ile osób z niej korzysta nie będę wspominał.

Windows też się wiesa: a ile osób korzysta nie trzeba mówić.

IE też ma zwisy: nadal jest liderem na rynku przeglądarek

I wymieniać dalej :?

Popracują, naprawią i nie będzie co chwila awarii.

Przecież to normalne: serwis stworzony tylko przez człowieka i może czasem odmówić posłuszeństwa. Czy to błędy w kodzie, problemy ze sprzętem czy co tam jeszcze być.

Na rynku jest kilkaset tysięcy innych dostawców poczty więc jak się nie podoba to idźcie do innego

(Startowa) #9

a aju odpowiedz na pytanie: po co robić jak się psuje?

-są inne, które się nie psują. Gdyby nie było psujących się wszytsko by działało :stuck_out_tongue:

a jak się ktoś niezna to bierze to co najpopularniejsze i najbardziej rozreklamowane :confused:

(squeet) #10

Pokaż mi serwer poczty, który nigdy się nie zepsuł i nie miał przerwy technicznej.

W którym wszystko działało zawsze jak należy i nawet na sekundę nie przestało :clever:

(aju) #11

Takie gdybanie: aby zarobić na reklamach?

Odpowiedź na pytanie: po co żyjesz skoro umrzesz?

To jest takie gadanie oczywiście ale wiele rzeczy istnieje nie wiedząc po co.

A z poczty wp korzysta setki tysiecy osób i pewnie nie będzie ich ubywac lecz przybywać :mrgreen:

Powtarzam: nie chcesz korzystać - nie korzystaj :!:

(Monczkin) #12

AZPR

Sony Ericsson

Użycie klienta poczty ??

Jeżeli macie zaznaczoną opcję usuwania wiadomości, po odbiorze w kliencie pocztowym, to nie dziwcie się, że ich nie ma :!:

Serwer, który obsługuje moje konto na wp, też pada co jakiś czas, ale wszystko jest :!:

Używam poczty na wp od kilku lat i mimo problemów wszystko jest :!:

STARTER skończ prawić farmazony, dobrze ??

Jak nie masz nic do powiedza, to milcz... :?

(Azpr) #13

Monczkin az takim kretynem nie jestem :wink: poczte sprawdzałem zawsze via www

To dlaczego do tej pory jak próbuję wejśc na pocztę na WP przez Operę, to widzę komunikat, że dla tej przeglądarki mogą wystąpić problemy? Jest to od samego początku i nie potrafią tego poprawić? A może im się nie chce?

W takim razie albo amatorzy, albo lenie. W jednym i drugim wypadku to nie najlepiej o nich świadczy.

(Azpr) #15

areh hmm ja od jakiegos czasu tego nie miałem... taki komunikat z Opera wystepuje własnie od dziś ;/

Ok, wyświetliła mi sie informacja:

Przez jakiś czas nie zaglądałem. Może poprawili, ale widać tylko chwilowo.

(Monczkin) #17

AZPR nic takiego nie twierdzę :slight_smile:

Mój speptycyzm wynika, z dość długiego używania poczty wp i braku problemów.

Na Wasze problemy nic nie poradzimy - tylko i wyłacznie kontak z wp

Kiedyś przez 3 dni widziałem, że szacują, ze awarię usuną do wieczora :slight_smile:

Złączono Posta : 20.07.2006 (Czw) 20:14

Niestety, kontaktu, mimo usilnych prób, nawiązać się nie da.

(system) #19

jak sie zalogowałem na wp to pisze wiadomosc od wp.

Złączono Posta : 20.07.2006 (Czw) 20:16

czyli odzyskamy te wiadomosci rano 21 lipca :slight_smile:

(aju) #20

areh nikt na karze korzystać Ci z opery.

Cieszy, że wp informuje o takim incydencie i pewnie sie tym zajmą.

Chciałem dodać iż nawet sławetne google zostawia opere na sam koniec.

Najpierw wdraża usługi pod IE lub FF a dopiero na samym końcu jest zawsze opera (choćby ten kalendarz który do dziś nie działa na operze)