Poczta wp w firefoxie nie działa poprawnie


(artide2) #1

Witam

 

Czy orientuje się ktoś czemu w firefoxie,vivaldi,opera dodawanie załączników na poczcie wp nie działa tak jak powinno,a dokładniej nie można dodać kilku załączników na raz. Co ciekawe na IE działa ok. Wyłączenie Adblocka/Ublocka,czyszczenie cache,ciasteczek nic nie daje.

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Mam nadzieje,że nie trzeba będzie się użerać z supportem WP.

 

pozdrawiam

firefox.png

ie.png


#2

załącznik do jednej wiadomo0ści może mieć max 100 mb , może to być 5 x 20 mb itd


(Cedar) #3
  1. co to ma wspólnego z problemem? Gdzieś napisał, że przekracza dozwolony rozmiar?

  2. może byś używał prawidłowych jednostek? Milibitów nikt nie używa w określaniu rozmiaru załączników.

 

Częsta przypadłość wielu webmaili - niezgodność z daną wersją przeglądarki. Jest na to jedno w 100% pewne rozwiązanie - skończenie z “masochizmem”  i użycie jakiegoś klienta mail, np. Thunderbird lub podobnego.


(iceiceice) #4

Mogę jedynie potwierdzić problem autora więc to nie jest coś u Ciebie. Firefox najnowszy więc chyba trzeba czekać.


(artide2) #5

Problem nie polega z moim masochizmem,bo sam od wielu lat korzystam z thunderbirda,tylko to problem znajomego w którego imieniu piszę.

Dzięki za odpowiedzi,pozdrawiam.


(Bimberek88) #6

Mam pocztę na wp zona także korzystamy z tego samego kompa jej poczta nie działa poprawnie a moje jest ok w tej samej przeglądarce Firefox. Wina ustawień poczty. Próbowałem i nie znalazłem gdzie jest wina. Albo pogrzebiesz w ustawieniach w profili usera, albo nowa poczta albo odczytywanie np na Chrome czy oiprerze.


(przeeemek) #7

Mam to samo. Do tej pory wszystko działało. Od jakiegoś czasu (możliwe, że nowa wersja firefox) nie można dodawać kilku załączników naraz. Wiadomo coś więcej co powoduje problem?