Poczta wp w firefoxie nie działa poprawnie

Witam

 

Czy orientuje się ktoś czemu w firefoxie,vivaldi,opera dodawanie załączników na poczcie wp nie działa tak jak powinno,a dokładniej nie można dodać kilku załączników na raz. Co ciekawe na IE działa ok. Wyłączenie Adblocka/Ublocka,czyszczenie cache,ciasteczek nic nie daje.

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Mam nadzieje,że nie trzeba będzie się użerać z supportem WP.

 

pozdrawiam

firefox.png

ie.png

załącznik do jednej wiadomo0ści może mieć max 100 mb , może to być 5 x 20 mb itd

  1. co to ma wspólnego z problemem? Gdzieś napisał, że przekracza dozwolony rozmiar?

  2. może byś używał prawidłowych jednostek? Milibitów nikt nie używa w określaniu rozmiaru załączników.

 

Częsta przypadłość wielu webmaili - niezgodność z daną wersją przeglądarki. Jest na to jedno w 100% pewne rozwiązanie - skończenie z “masochizmem”  i użycie jakiegoś klienta mail, np. Thunderbird lub podobnego.

Mogę jedynie potwierdzić problem autora więc to nie jest coś u Ciebie. Firefox najnowszy więc chyba trzeba czekać.

Problem nie polega z moim masochizmem,bo sam od wielu lat korzystam z thunderbirda,tylko to problem znajomego w którego imieniu piszę.

Dzięki za odpowiedzi,pozdrawiam.

Mam pocztę na wp zona także korzystamy z tego samego kompa jej poczta nie działa poprawnie a moje jest ok w tej samej przeglądarce Firefox. Wina ustawień poczty. Próbowałem i nie znalazłem gdzie jest wina. Albo pogrzebiesz w ustawieniach w profili usera, albo nowa poczta albo odczytywanie np na Chrome czy oiprerze.

Mam to samo. Do tej pory wszystko działało. Od jakiegoś czasu (możliwe, że nowa wersja firefox) nie można dodawać kilku załączników naraz. Wiadomo coś więcej co powoduje problem?