Pod Vistą x64 nie działa Lexmark x4530

Pod win XP działało wszystko bez problemu natomiast tutaj po zainstalowaniu sterowników ekhm pod Viste x64 ze strony producenta w systemie w ogóle nie widać tego urządzenia-jedynie w menedżerze urządzeń. Nic nie drukuje i nie drukowało odkąd mam Vistę. Firmware uaktualniło bez problemu czyli widzi niby drukarkę. W lexmarku powiedzieli że pod Vistą 64 mają jakieś problemy i należy sciągnać od producenta chipsetu bodajże sterowniki USB intela( ?? ) Czy to prawda bo na stronie Intela nic nie widać. Płyta p5q3 deluxe chipset P45. Na stronie Asusa również nic nie widziałem.

Spróbuj te sterownikihttp://www.download.net.pl/19097/Lexmark-X3530-X3550-X3580-X4530-X4550-X4580-Driver-Windows-Vista-64-bit-XP-64-bit/

Śmiech!! Gosciu ktory ledwo gada po polsku probowal mi wcisnac kazda /cenzura/ przez ktora niby z mojej winy nie dziala drukarka, ze kabel jest zly i w ogole w koncu po 40 minutach rozmowy przyznal sie ze nie wie co jest nie tak i ze pod V64x nie dziala ich cudowne urzadzenia.Dzwonilem jeszcze raz i znowu trafilem na tego matola…Ehh.Zaraz przetestuję te stery ale jak nic nie napiszę to znaczy że nie działają. Dzięki za help

Tak to jest w polsce sprzedawcy chcą tak sprzedać drogo a kupić w hurtowni tanio. Sprawdź te stery możę będzie działać a wina kabla to nie jest.