Pod zainstalowaniu i włączniu -> black screen

Cześć.
Tak jak w temacie. Zainstalowałem na swoim MSI z Win10 grę FIFA Manager 13. Dodatkowo doinstalowałem patcha z aktualizacją na sezon 2020/21. Gra zainstalowana na Dysku C. Na Dysku D w ogóle nie chciała się odpalić po instalacji. Na dysku C po włączeniu jest black screen i tylko muzyka. Próbowałem już włączać w trybie zgodności, ale wtedy w ogóle testowanie nie działa.
Czy ktoś ma jakiś pomysł?
Patch jest z tego forum. Widzę, że nie tylko ja miałem taki problem - Black screen at startup Thread - FIFA Manager 2021 mod for FIFA Manager 14 - Mod DB
Dodam, że pierwszy raz z czymś takim się spotykam. Instalowałem na tym MSI tę grę już kilkukrotnie i co jakiś czas zdarzało się, że podczas uruchamiania pojawiał się black screen, ale wtedy wystarczyła reinstalacja i ponownie wszystko działało.

Sterowniki masz aktualne?

Dzisiaj zaktualizowałem sterowniki karty graficznej

To warto wrócić do starszych, bo gra ma już swoje lata i nowe mogą dobrze nie działać .

A jak miałbym wrócić do starszych? Bo pół roku czy rok temu też grałem na ówcześnie aktualnych, no i grałem, a po pewnym czasie jednak włączał się black screen. Ale jednak udawało się grać i nie musiałem szukać starszych sterowników.