Podano cudze dane w gejanonse

(Anonimowy1) #1

Ktoś zrobił głupi dowcip, zamieścił ogłoszenia razem ze zdjęciami i prywatnymi danymi wbrew regulaminowi. Wysyłałem maile do admina ów serwisu z wyjaśnieniem tej nieprzyjemnej sytuacji oraz prośbą o usunięcie tych kilku konkretnych ogłoszeń. Administrator jednak ignoruje moje maile umieszczając mój adres na czarnej liście.

Co mogę zrobić z tym problemem??

(Petro20) #2

Jeśli administrator serwisu ignoruje Cie to możesz zgłosić tą sytuacje do odpowiednich organów.

(Anonimowy1) #3

Dzięki za rade ale nie wiem gdzie to zgłosić (nie licząc komisariatu policji).

Nie jestem zbyt obyty w takich sytuacjach. Myślałem, że jest jakaś inna możliwość pozbycia się tego problemu.

(X Studio) #4

petro ma św. rację a ty się dobrze domyślasz, zgłoś to nie tyle do komisariatu (bo zostaniesz potraktowany per noga) tylko zgłoś to do prokuratury - opisz cała sytuację dołącz wydruki wysłanych e-mili do admina. Nasze prawo zapewnia ci odpowiedź na twoje zgłoszenie popełnienia przestępstwa w ciągu 30 dni w praktyce (45). Gwarantuję błyskawiczną reakcję admina :slight_smile: .

(sniper00) #5

w każdym większym mieście ( chyba w urzędach Miasta) jest osoba która zajmuje się ochroną danych osobowych, zgłoś tam ten problem i oni już Cię pokierują..... łamanie ustawy o ochronie danych osobowych jest karane więc nie powinien nikt tobie robić łaski, a dodatkowo założyć sprawe o zniesławienie z powództwa cywilnego i możesz dostać ładną kaske......