Podawanie swoich danych osob.prosze poczytać

dobry wieczór :lol:

czy podawanie swoich danych osobowych ( w celu założenia konta) na stronie zakładów bumacherskich może nieść jakieś ryzyko.??.

(tzn ktoś może je wykorzystać do innych celów, oczyścic moje konto, podać je gdzieś indziej i wrobić mnie w coś, itd :] )

pytam bo chce zacząć zabawe z obstawianiem zakładów na tej stronie.

ale mam wątpliwości czy to jest bezpieczne :stuck_out_tongue:

jesli ta strona zostanie uznana za spamowanie to prosze modera o wyedytowanie,poprostu podałem ja dla przykła :lol:

pozdrowienia

Te dane im są potrzebne kiedy np będziesz chciał wypłacić wygraną.

A swoją drogą polecam bet-at-home bo sam już parę razy dostałem od nich niezłą wypłatkę :smiley: A poza tym mają konto w BPH więc nie ma problemu z wpłatą/wypłatą, inne systemy bukmacherskie mają konta tylko w bankach zagranicznych (np. betandwin.com)

dzieki za odp.

jak ktos jeszcze coś powie ciekawego w temacie to bedzie miło :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

święta racja :lol: :lol:

Nie ma żadnego niebezpieczeństwa, wiem o tym temacie naprawde duzo, wiec jak byś chciał cos wiecej wiedziec to na pw możesz pisać. Unikaj tylko gry w baw bet-and-win. W tej co podałeś możesz spokojnie grać, sa uczciwi, np. jak im prześlesz skan wpłaty, to zaksieguja Ci od razu na koncie środki.

Tak jak kolega napisał sa im potrzebne twoje dane w przypadku wygranej raczej nie ma zadnego ryzyka ze ktoś je wykorzysta.A jeżeli ktoś nie chce tracić kaski a pobawić sie jedynie w małego hazardziste to polecam stronke gdzie można obstawiać za wirtualną kaske http://www.eurotip.pl kiedyś grałem mam jeszczae tam konto ciekawe który jestem w rankingu he he pozdrawiam.