Podawanie swoich danych osob.prosze poczytać

(Mefisto1985) #1

dobry wieczór :lol:

czy podawanie swoich danych osobowych ( w celu założenia konta) na stronie zakładów bumacherskich może nieść jakieś ryzyko.??.

(tzn ktoś może je wykorzystać do innych celów, oczyścic moje konto, podać je gdzieś indziej i wrobić mnie w coś, itd :] )

pytam bo chce zacząć zabawe z obstawianiem zakładów na tej stronie.

ale mam wątpliwości czy to jest bezpieczne :stuck_out_tongue:

jesli ta strona zostanie uznana za spamowanie to prosze modera o wyedytowanie,poprostu podałem ja dla przykła :lol:

pozdrowienia

(-Cichy-) #2

Te dane im są potrzebne kiedy np będziesz chciał wypłacić wygraną.

A swoją drogą polecam bet-at-home bo sam już parę razy dostałem od nich niezłą wypłatkę :smiley: A poza tym mają konto w BPH więc nie ma problemu z wpłatą/wypłatą, inne systemy bukmacherskie mają konta tylko w bankach zagranicznych (np. betandwin.com)

(Mefisto1985) #3

dzieki za odp.

jak ktos jeszcze coś powie ciekawego w temacie to bedzie miło :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

święta racja :lol: :lol:

(Ewageo) #4

Nie ma żadnego niebezpieczeństwa, wiem o tym temacie naprawde duzo, wiec jak byś chciał cos wiecej wiedziec to na pw możesz pisać. Unikaj tylko gry w baw bet-and-win. W tej co podałeś możesz spokojnie grać, sa uczciwi, np. jak im prześlesz skan wpłaty, to zaksieguja Ci od razu na koncie środki.

(Ramirez1) #5

Tak jak kolega napisał sa im potrzebne twoje dane w przypadku wygranej raczej nie ma zadnego ryzyka ze ktoś je wykorzysta.A jeżeli ktoś nie chce tracić kaski a pobawić sie jedynie w małego hazardziste to polecam stronke gdzie można obstawiać za wirtualną kaske http://www.eurotip.pl kiedyś grałem mam jeszczae tam konto ciekawe który jestem w rankingu he he pozdrawiam.