Podbijanie dźwięku przez windowsa!

Witam. Denerwuje mnie już pewna rzecz, jak słucham muzyki na słuchawkach albo w ogóle dźwięk wydaje się tylko z słuchawek, to jest co jakiś czas jakby podbijany. Nie rozkręcę w Windowsie na 100 bo wtedy np przy uderzeniu bębna dźwięk skacze 100-80-10-100 i to jest takie pierdnięcie przy tym. Jak głośnik jest włączony to w tym momencie słuchawki się wyłączają i pierdolni* w głośniku, po czym znowu jest w słuchawkach. Jedyna głośnośc przy której nie pierdzi to 40 (mam coś z słuchem więc dla mnie to za cicho) co z tym robić?

Nie mam zbyt pomysłu, ale spróbuj przeinstalować sterowniki do karty dźwiękowej lub podpiąć głośniki pod inne gniazdo. :slight_smile:

No jak wpiąłem słuchawki do tyłu, to jest normalnie, tylko kurde pasuje coś zrobić żeby nie wypinać nonstop głośników i wpinać słuchawek.

Kup sobie rozdwajacz na gnazdo od minijack albo podepnij słuchawki pod inne gniazdo, nie muszą być koniecznie pod zielone ja mam głośniki pod zielonym a słuchawki pod niebieskim i działają. :slight_smile: