Podczas gdy wyłącza się komputer (The Sims 3 dodatek)

Oryginał, pisałam już… Paragon nawet się ostał na dowód ^^’

Ech, ramu mało bierze(sprawdzam zawsze w menadżerze z ciekawości, taki złośliwy nawyk), w ogóle się nie zacina . Mogę sprawdzić ile jeśli to potrzebne

Zassaj,najnowszy,patch,do,wp,:http://www.gamershell.com/download_53424.shtml

Sproboj,zmiejszyc,ustawienia,grafiki,itp,w,simach


Masz,od,kogos,porzyczyc,kabel,zasilajacy:)?tata,rodzenstwo,kolezanka,sasiadka??

Ja już mam jakieś aktualizacje czy cuś, od razu pobrało, jak zainstalowałam. Już myślałam o zmniejszeniu parametrów gry… Trochę żal dupę ściska, bo wiadomo, grafika ulegnie pogorszeniu, chociaż ma się w miarę dobry sprzęt (wygodnicka jestem, niestety)… A jak to nie pomoże to jak? Jest możliwość, że to zasilacz? Bo koledzy wspominali, że mode com do bani ponoć… Ja tam nie wiem, uważam, że cała ta sprawa ze składakiem jest głupia. Należało dołożyć i kupić porządny sprzęt :frowning:

Nie mam od kogo pożyczyć kabla, w sumie kabel, jak kabel, zarąbałam ze starego komputera, bo łaskawy pan składający sprzęt nie rad był dokupić.

Wiesz,jeszcze,myslalem,o,sterownikach

Hm…? Słucham.

Bo z tego co zamieściłeś, dużo braków było przy oznacznikach sprzętu

Looknelem,na,loga,(home,everest)jeszcze,raz,i,widze,ze,jakies’’,sterowniki,to,ty,masz,

Ale,tylko,w,simsach,tak,masz,??

Ze,ci,sie,wylacza

Tia… Tylko wtedy. Dlatego, jak pisałam wcześniej, jestem naprawdę zdumiona. Nawet na starym rupieciu (poprzednim komputerze) nigdy mi się tak nie zdarzyło.

Dziś rano grałam nawet w Tomb Raider by sprawdzić, czy komputer wytrzyma, czy może niedawno coś popsuło się w środku, że gra nawala… (nie gram często w gry, gram, jak to się mówi, “od święta”). Tomb Raider jechało równo…

Sprawdzilem,i,powiedzialem,ci,wszystko,co,moglem,i,przypuszczalem,za,slaby,zasilacz,

Bez,sesnu,prowadzic,to,dalej:)chociaz,milo,sie,gada,kup,sobie,jakis,

300VV

Tu,masz,git,firmy:Enlight, Pentagram, Chieftec


Albo,wiatraczek,tez,tak,kiedys,mialem,mialem,128mb,ramu:P,i,mialem,xp,jak,(w,wieku11lat:P)i,jak,wlaczylem,muze,i,gre,KA,BOOOM!!!reset…mialem,za,malo,ramu

Pozniej,wiatrak,buczal,i,zasilacz,szwankowal…


Jak,wiatrak,buczy,tez,tra,wymienic,moje,zdanie


* Tagan 330W - PFC, 199zl:

* Topower 350W P5, 204zl:

Cos,kolo,tego

Wiec,do,sklepu,kompowego,i,zasilacz:))

Okej, dzięki:)

Jeszcze jedno pytanie: czy ich ceny są znośne? Cienko u mnie z forsą

PS. Jeszcze zmniejszę te parametry w grze, może da radę…

Nie, wiatraczek zachowuje się cały czas tak samo, czyli buczy tak jak buczał po przywleczeniu go z samochodu ^^’ To raczej nie to :slight_smile:

A więc ten teges, pisze na przyszłość, by wątek był skończony. Poszłam z komputerem do naprawy. Zasilacz był dobry. To procesor się poluzował, przegrzewał w chwilach wysiłku i padał komputer. Facet powiedział, że jeszcze trochę i by się spalił.

Mimo to dziękuję wam, ludzie, za wspaniale wskazówki. Jestem pełna podziwu dla was:) Ja tam się na niczym nie znam, jestem zielona, ale wy… obeznani jak mało kto. Nie dziwię się, że potraficie udzielać wskazówek. Dziękuję też, że jesteście tacy cierpliwi dla nas, nieumiejętnych:)

Jeszcze raz dzięki

Hej mam problem z the sims 3+WP. Instalacja bez problemow wszystko ok grac tez moge grac tylko, przy tworzeniu rodziny lub w grze rodzina przy zmienianiu odziezy lub wlosow kom mi sie restartuje … :frowning: Pomocy !!

Dodane 03.01.2010 (N) 13:25

Prosze o pomoc mozna tez pisac na gg 11634291, lub gebels1990@wp.pl

Odświeżam temat. Mój problem polega na tym samym, grając w simsy 3 (standardowe), po prostu się mi wyłączają i widzę pulpit, czasami po minucie, czasami po godzinie. Mój sprzęt:

CPU: Intel® Pentium® 4 CPU 3.06GHz

CPU Speed: 3.1 GHz

Ram: 2.0 GB

OS: Microsoft Windows XP Professional Dodatek Service Pack 2 (build 2600)

Video Card: GeForce 7300 GT (Video Ram - 613.0 MB, 3D, Pixel Shader version 3.0)

Zasilacz: 230V

Dodam, że wolnego miejsca na dysku mam aż 85,7 Gb. Mam kilka nieautoryzowanych dodatków z internetu (ciuchy,meble itp). Próbowałam je usuwać, lecz nic to nie dało, więc nie mają na to wpływu. Poza tym odkręciłam obudowę komputera, żeby zobaczyć czy ma to coś wspólnego z przegrzaniem - nadal bez poprawy.

Wołam o pomoc!

Zacczołbym od Instalacji SP3

Oraz testu na tej stronie czy spełniasz wymagania http://cyri.systemrequirementslab.com/srtest/