Podczas grania komp się tnie i resetuje

Nieważne, w jaką gierkę się gra. I tak się tnie, a w gierkach, które mają wysokie wymagania no to reset. Ktoś zna przyczynę i rozwiązanie problemu to piszcie :slight_smile:

Podaj konfigurację komputera, oraz jakie to gry. Może Twój komputer nie spełnia wymagań?

Z programu Everest Ultimate podaj odczyt z czujników (w programie komputer->czujnik).

Najlepiej podczas grania sprawdź. Być może karta graficzna lub procesor się przegrzewa.

np. Gta 4 karta graficzna nvidia 9600GT nówka komp sprawdzałem wymagania spełnia a z konfiguracją co chcesz wiedzieć :slight_smile:

No to sprawdź te temperatury tym programem co podałem w poprzednim poście. Ale podczas grania, uruchom ten program ustaw sobie już na tym czujniku, potem załącz grę, i jak zacznie Ci się ciąć lub coś to kliknij ten przycisk (zapomniałem jak się nazywa :stuck_out_tongue: ) co jest pomiędzy crtl alt i zrób screen tego (przycisk prtscn) zapisujesz i potem wrzucasz na http://imageshack.us/ a tutaj dajesz tylko link do obrazka

Konfiguracja, no to jaki masz procesor, karta graficzna itd. Możesz wykonać screen zakładki podsumowanie