Podczas gry wiesza sie komp

Witam

Wiem wiem, byc moze to nie ten dzial ale…

W czasie grania gra sie zwiesza… wyskakuje okienko z bledem, i ze microsoft stworzyl raport i czy go wyslac czy nie… no wiec probuje w menadzerze zadan wylaczyc gre ale nie da sie jej wylaczyc. Dopiero kilkajac NIE WYSYLAJ (raportu) gra znika. i wracam do windowsa.

Moje pytanie brzmi:

Gdzie sa zapisywane raporty o bledach?

Albo

Sa moze jakies programy ktore by ten blad zapisal.? :expressionless:

Nie dosc ze nie ten dzial, to jeszcze nie podales podstawowych danych o kompie i przede wszystkim o grze…

Więc jesli nie ten dzial to prosze o przeniesienie.

Nie bede podowal konfiguracji komputera czy gry. Spytalem tylko gdzie sa zapisywane bledy!

Wejdż na Panel Zadań a potem na Narzędzia Administracyjne, a tam znajdziesz co potrzebujesz :slight_smile:

Złączono Posta : 21.06.2006 (Sro) 19:19

sorki , oczywiście Panel Sterowania :mrgreen:

No to jak ktoś Ci ma odpowiedzieć ?? bo skąd mam wiedzieć jaki masz system ?? może linuksa np.

Albo jaki masz procek i ile pamięci ?? Jaka to gra ?? Może ma takie wymagania ze komp siada ?? :lol: :mrgreen:

Podpowiem ze jest takie coś jak Narzędzia administracyjne /Podgląd zdarzeń. Ale i tak to i nic Ci nieda bo tak tam jest zapisane ze tylko MS to rozpozna.

:smiley:

Niech bedzie :stuck_out_tongue:

Gra: Quake III Arena

WinXp Sp2

Wczesniej takiego czego nie mialem, przeinstalowalem stery na Ati i dalej to samo, a byly Omegi.Zauwazylem ze gdy gra jest w oknie to sie nie zawiesza;/

Nie przesadzajmy z rzucaniem podejrzeń bez podstaw.

Właśnie wyjaśniliśmy to sobie więc obydwa posty -> KOSZ

dairex - zmień tytuł na konkretniej opisujący problem bo temat wyląduje w śmietniku