Podczas instalacji drukarki hp p1102w, problem z IP

Witam, zakupiłem ostatnio drukarke hp p1102w, ma problem z zainstalowaniem jej tak aby łączyła sie bezprzewodowo z laptopem przez WIFI. Zgodnie z instukcją wydrukowałem IP drukarki,nastepnie wpisuję IP w przeglądarkę i niestety nic się nie dzieje. Z tego co doczytałem na forum powinien otworzyć się "wbudowany serwer drukarki"gdzie następnie w jednej z zakładek powinienem znaleźć do pobrania program, który zainstalowałby na kompie połączenie ad-hoc z drukarką. Proszę o pomoc może ktoś wie jak ją zainstalować z lapkiem.

maartinezz , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Czy masz u siebie router WiFi i Twój komputer oraz drukarka jest do niego podpięta?

Sprawdź, jaki jest IP Twojego komputera, a jaki dostała drukarka. Czy są w tej samej podsieci (ostatnia liczba jest inna, wcześniejsze 3 są identyczne).

Adresy typu 169.254.x.y oznaczają, że urządzenie (drukarka) nie dostała właściwego adresu IP!

Nie mam routera, z tego co wiem jeśli posiadam wbudowane WiFi w laptopie powinna się z nim połączyć. Przeczytaj polaczenie-drukarki-wifi-t463642.html . właśnie do tego zmierzam ale, mam problem z tym IP.