Podczas instalacji XP wyskakuje błąd

Podczas Instalacji Windowsa XP wyskakuje taki błąd: http://img148.imageshack.us/img148/356/dsc01621ro3.jpg

Jak temu zaradzić ? :expressionless:

w którym momencie dokładnie pojawia się błąd?

masz zrobione poprawnie partycje na kompie?

wojtas91 , masz podłączone jakieś karty do złącz PCI ? Jeżeli tak, to wyjmij je na czas instalacji Windowsa.

Ja też coś takiego miałem. W moim przypadku uszkodzona była jedna, z dwóch kości pamięci RAM.

Dokładnie to wyskakuje w tym pierwszym niebieskim oknie, gdzie wszystko ładuje (sterowniki itp. itd.). Troche poładuje (jakieś 3 min. to trwa) i po 3 minutach wyskakuje ten błąd.

Do PCI nic nie mam podłączonego. Tylko PCI-E.

Chciałem dodać, że to jest nowy komputer, wczoraj składałem. Miałem najpierw problemy z obrazem, ale nie podłączyłem jednego kabla zasilającego i to rozwiązałem.

Ale konieczny jest format bo mi nie rozpozna procesora.

Mam dwie kości RAM. Wyciągnąłem jedną i próbowałem tylko na jednej, ale to samo :frowning:

niedawno u siory mialem ten sam problem. reset biosu i pomoglo. sam zakladalem partycje i byly dobre bo na drugim kompie normalnie sie instalowalo. u niej tez byl problem ze sprzetem tzn. z DVD po wlozeniu pyty komp sie resetowal i podczas instalacji wywalal ten blad

Witam :frowning: wojtas91 mam ten sam problem…i rowniez przekladalem kosci raz jedna …raz druga i ćma…prosze ludzi dobrej woli o pomoc …czlowieki prosimy o pomoc help help czy ktos mnie slyszy…???pozdrawiam

:slight_smile: ja problem już załatwiłem …test memtestem i wyszło szydło z worka …jedna z pamieci uszkodzona do reklamacji …wszystko śmiga…świat jest piękny…Amstrong miał rację pozdrówka :smiley:

Ja też rozwiązałem. Dałem kompa do znajomego i mi to w godzinkę zrobił :wink: Mówił, że coś było nie tak ustawione w BIOSie i z partycjami było namieszane bo ja dałem stare dyski twarde ze starego kompa. Śmiga super !!

Mój kumpel miał identyczny problem to wybadaliśmy razem, że ma walniętą nagrywarkę i, że ona nieprawidłowo odczytuje płytty, a co za tym idzie takie błędy podczas instalacji były wysoce prawdopodobne, i poprostu wywalały przy każdej próbie instalacji.