Podczas instalacji XP wyskakuje błąd

(Wojtas23 01 91) #1

Podczas Instalacji Windowsa XP wyskakuje taki błąd: http://img148.imageshack.us/img148/356/dsc01621ro3.jpg

Jak temu zaradzić ? :expressionless:

(Suck) #2

w którym momencie dokładnie pojawia się błąd?

masz zrobione poprawnie partycje na kompie?

(Seba86mu) #3

wojtas91 , masz podłączone jakieś karty do złącz PCI ? Jeżeli tak, to wyjmij je na czas instalacji Windowsa.

(Grzdylek) #4

Ja też coś takiego miałem. W moim przypadku uszkodzona była jedna, z dwóch kości pamięci RAM.

(Wojtas23 01 91) #5

Dokładnie to wyskakuje w tym pierwszym niebieskim oknie, gdzie wszystko ładuje (sterowniki itp. itd.). Troche poładuje (jakieś 3 min. to trwa) i po 3 minutach wyskakuje ten błąd.

Do PCI nic nie mam podłączonego. Tylko PCI-E.

Chciałem dodać, że to jest nowy komputer, wczoraj składałem. Miałem najpierw problemy z obrazem, ale nie podłączyłem jednego kabla zasilającego i to rozwiązałem.

Ale konieczny jest format bo mi nie rozpozna procesora.

Mam dwie kości RAM. Wyciągnąłem jedną i próbowałem tylko na jednej, ale to samo :frowning:

(Seba15) #6

niedawno u siory mialem ten sam problem. reset biosu i pomoglo. sam zakladalem partycje i byly dobre bo na drugim kompie normalnie sie instalowalo. u niej tez byl problem ze sprzetem tzn. z DVD po wlozeniu pyty komp sie resetowal i podczas instalacji wywalal ten blad

(Ondrej1955) #7

Witam :frowning: wojtas91 mam ten sam problem..i rowniez przekladalem kosci raz jedna ..raz druga i ćma..prosze ludzi dobrej woli o pomoc ..czlowieki prosimy o pomoc help help czy ktos mnie slyszy..???pozdrawiam

(Ondrej1955) #8

:slight_smile: ja problem już załatwiłem ..test memtestem i wyszło szydło z worka ...jedna z pamieci uszkodzona do reklamacji ..wszystko śmiga..świat jest piękny..Amstrong miał rację pozdrówka :smiley:

(Wojtas23 01 91) #9

Ja też rozwiązałem. Dałem kompa do znajomego i mi to w godzinkę zrobił :wink: Mówił, że coś było nie tak ustawione w BIOSie i z partycjami było namieszane bo ja dałem stare dyski twarde ze starego kompa. Śmiga super !!

(Spectatorx) #10

Mój kumpel miał identyczny problem to wybadaliśmy razem, że ma walniętą nagrywarkę i, że ona nieprawidłowo odczytuje płytty, a co za tym idzie takie błędy podczas instalacji były wysoce prawdopodobne, i poprostu wywalały przy każdej próbie instalacji.