Podczas ladowania windows monitor sie wylacza

mam taki problem otoz chcialem podlaczyc tv do komputeraz, zainstalowalem program tvtool nic tam nie zmienialem nacislem na zielony przycisk ktory wlacza chyba program i sie monitor wylaczyl. gdy zalaczam od nowa komputer monitor godnie gdy sie laduje windows,

wiecej moze jak to naprawic…??

Witam,

nie znam tego programu, ale błąd tkwi w tym, że sygnał z karty płynie do TV a nie do monitora. W programie trzeba ustawić, żeby komputer robił “koln” obrazu, zarówno w TV jak i w monitorze.

Chyba tv zmienił się w ekran główny. Czy na podłączonym tv jest widok pulpitu? Jeśli tak to korzystając z tv przełącz z powrotem kolejność: monitor jako ekran główny (1) i tv jako pomocniczy (2).

no tak…ale do tego wlasnie nie mam zadnego obrazu na tv… teraz to jest tak ze komp sie wlaczy monitro gasnie na tv nic nie ma i jak to ustawic… i nie weim czemu nie ma obrazu na tv, zanim mi sie monitor zaczol wylaczac to jak puscilem jakis film to na tv byly czerowne paski zadnego obrazu i dzwieku…

W trybie awaryjnym usuń program tvtool i dla pewności przeinstaluj sterowniki od grafiki, bo aplikacja mogła coś pozmieniać

a jak uruchomic tryb awaryjny??

Restart kompa i klikasz klawisz F8 aż wyświetli się menu wyboru, strzałkami góra/dół wybierasz TRYB AWARYJNY i wciskasz enter. Następnie normalnie usuwasz program i przeinstalowujesz sterowniki. Po kolejnym restarcie systemu powinno być OK.

Powodzenia.

Jeśli masz grafikę Ati lub Nvidia nowszą od FX - nic dziwnego, że są problemy.

wielkie dzieki za pomoc:) udalo mi sie to zrobic…