Podczas odtwarzania plików mp3 tworzą się pliki tmp

Na swój nowy komputer przeniosłem całą muzykę ze starego i niedawno odkryłem, że przy niektórych piosenkach w mp3 tworzą mi się jakieś pliki tmp o takiej samej nazwie jak dany utwór w mp3 (dodatkowo z jakimiś dziwnymi numeracjami składającymi się z liter i cyfr - przykładowo jeden plik tmp ma nazwę 02. The Dope Show.mp3~RF109937d). I to tylko w piosenkach jednego wykonawcy, ale nie we wszystkich. Na przykład na 14 utworów na jednej płycie przy 2 się takie coś zrobiło. Co to są za pliki i czemu się tworzą?

Temat:

masa-plikow-tmp-t501924.html

Powinien je bezpiecznie usunąć CCleaner

U góry po lewej “Cleaner” na dole Analiza - Uruchom Cleaner

później “Rejestr” Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

CCleanera używaj po częstym surfowaniu po internecie oraz po każdej deinstalacji programów i sterowników.

kliknij aby powiększyć:

cf114_CCleaner.jpg ccleaner2.th.jpg

lub Odkurzacz.

Sprawdź…

No dobra, rozumiem, że pliki tymczasowe (nie skojarzyłem formatu) znajdują się na dysku C i tworzą je różne programy, ale, żeby robiły mi się w folderze z muzyką? Dziwne to trochę. To, że je mogę usunąć to wiem, tylko chciałbym wiedzieć czemu one się tam tworzą.

Prawdopodobnie odtwarzacz je generuje (jakieś buforowanie). Spróbuj innego.

To czemu generuje je tylko przy utworach Marilyna Mansona? xD Po usunięciu nie pojawiają się na nowo (póki co), więc zostanę przy odtwarzaniu przez Windows Media Player bo tego właśnie programu używam do słuchania muzyki.

Nie napisałeś jakiego programu używasz, dlatego takie moje przypuszczenie. Jeżeli to się dzieje w konkretnych plikach to sprawdź co siedzi w tagach tych mp3.

No właśnie nie ma tam nic niezwykłego we właściwościach tych plików. Normalnie wykonawca, tytuł, numer ścieżki, rok itd. No i na Windowsie XP się nie tworzą te pliki tymczasowe, a też używam WMP - tylko starszej wersji, wiadomo.